Zostań niezapominajką!

Bez względu na to czy walczysz z chorobą, wygrałaś z nią czy się przed nią chronisz! Bądź niezapominajką.

Bransoletka, którą dla wszystkich kobiet przygotowała Organizacja Kwiat Kobiecości, ma dużo większe znaczenie, niż biżuteria od światowych projektantów – jest od nas dla Was. Od normalnych kobiet – dla normalnych kobiet.

Bransoletka kampanii Kwiat Kobiecości

Bransoletka kampanii Kwiat Kobiecości/ Fot. Mat. Prasowe Kwiat Kobiecości

Każda z kobiet jest inna: bez względu na to czy jesteś mężatką, partnerką, mamą czy singielką; bez względu na to czy pasjonuje cię wspinaczka górska czy gotowanie; bez względu na to czy jesteś mała i okrągła, chuda i wysoka; ruda, blond czy czarna.

– Jesteś piękna i warta wszystkiego co najlepsze. Zasługujesz na to aby żyć ze sobą w harmonii, czuć się dobrze, dbać o siebie i rewelacyjnie wyglądać. Lubisz mieć żółte paznokcie? A może jednak tradycyjna czerwień? A może masz na paznokciach gwiazdki? To bez znaczenia, dlaczego? Dlatego, że jesteś wyjątkowa! Być może nie biega za tobą chmara paparazzi, ale to nie oznacza, że nie jesteś gwiazdą! Jesteś gwiazdą własnego życia, grasz w najpiękniejszym filmie i tylko od ciebie zależy jakie on będzie miał zakończenie. – mówi Ida Karpińska, Pomysłodawczyni i inicjatorka bransoletki Niezapominajki.

Bransoletka kampanii Kwiat Kobiecości

Fot. Mat. Prasowe Kwiat Kobiecości

NIE ZAPOMINAJ o sobie dzięki NIEZAMPOMINAJCE

Symbolem Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości został kwiat niezapominajki, który w postaci zawieszki zdobi specjalnie zaprojektowaną z tej okazji bransoletkę. Dzięki niej każda kobieta może zostać Ambasadorką Kwiatu Kobiecości, zachęcając bliskie sobie kobiety (mamę, córkę, siostrę czy przyjaciółkę), aby w trosce o własne zdrowie pamiętały lub też nie zapominały o wykonywaniu regularnych badań ginekologicznych. Bransoletkę można nabyć na stronie www.kwiatkobiecosci.pl/bransoletka. Fundusze pozyskane ze sprzedaży bransoletek zostaną przeznaczone na realizacje działań statutowych Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości.

Więcej informacji o Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości znajdziecie na: www.kwiatkobiecosci.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: