Nowy Numer

Alicię i Piotra, bohaterów naszego wywiadu „W imię miłości”, połączyło oczekiwanie. Najpierw oczekiwali na siebie podczas rozmów przez Skype’a, potem wypatrywali dnia pierwszego spotkania w prawdziwym życiu. Wreszcie udało się im być razem, a niedawno Piotr założył na palec Alicii pierścionek zaręczynowy. Ich historia stała się dla nas wspaniałą inspiracją. Odwaga połączona z otwartością na zmiany – właśnie tymi cechami, które Alicia i Piotr doskonale interpretują swoim uczuciem, chcielibyśmy się z Wami, Drodzy Czytelnicy podzielić.

Oddajemy w Wasze ręce nasz pięćdziesiąty numer z nadzieją, że tak jak my będziecie wyczekiwać wspaniałych historii, inspiracji, a przede wszystkim Waszego wielkiego dnia zaślubin. Pięćdziesiąte wydanie to też czas życzeń, które chcemy skierować w Waszą stronę – niech to będzie nasz wspólny jubileusz! Kochajcie się i wyczekujcie miłości. To dla tego uczucia tworzymy „Magazyn WESELE” już trzynaście lat. Jubileuszowe wydanie jest wyjątkowe. Zmieniliśmy szatę graficzną, odświeżyliśmy stałe działy, wprowadziliśmy nowe rubryki. Również temat przewodni tego numeru postanowiliśmy potraktować przewrotnie. Styl shabby chic, który proponujemy Wam w tym numerze nie musi być dosłowny. To przecież nie tylko kwiaty, prowansalskie piękno, delikatne ozdoby. To też różnorodność, świeżość i autentyczne bycie sobą. W myśl tych cech chcemy się dla Was zmieniać, jeszcze lepiej pomagać w przygotowaniach do ślubów, dzielić z Wami historię. Letni numer jest też zapowiedzią okresu wakacyjnego, w którym najwięcej z Was wymienia się obrączkami. Podejmujecie decyzję o jednej z największych zmian w życiu. Pamiętajcie, że to Wasz czas – nie dajcie się zwariować. Ślub to przede wszystkim zmiany na dobre, nie bójcie się ich!

Beata Grela
Redaktor Naczelna

W NUMERZE M.IN.:

  • MODA: wywiad z Ritual Unions, sesja: wyzwolony shabby chic, inspiracje: jak ubrać się dzień po ślubie, wzory na koszulach
  • URODA: makijaż ślubny, wywiad z Krzysztofem Gojdź, letnia kosmetyczka
  • PRZYJĘCIE: Przepis na tort chałwowy wg Ewy Wachowicz, Jak wybrać tort idealny? Lista prezentów dla świadków,
  • PORADNIK: Wywiad z prof. Lwem Starowiczem „O miłości”
  • KONKURS JUBILEUSZOWY z atrakcyjnymi nagrodami

 

Wysyłka w 24h od zaksięgowania wpłaty.

Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: