Prenumerata

PRENUMERATA ROCZNA (4 wydania+prezent*)

WIEDEŃSKA PRZYGODA

Numer wiosenno-letni zabiera Was do historycznego Wiednia, to właśnie tam odbyła się główna sesja zdjęciowa. Fotograf Martin stworzył i pokazał na swoich zdjęciach piękno i szyk kreacji ślubnych, które zaprojektowała
Angelika Ożdżyńska, w dziale MODA możecie zobaczyć jak przedstawia się najnowsza kolekcja ślubna – Lamfei. PRZYJĘCIE WESELNE to porady dla tych, którzy chcą skorzystać z usług wedding plannera. O wadach i zaletach współpracy z organizatorem ślubów, przeczytacie w obszernym tekście na ten temat. W dziale BLIŻEJ LUDZI jest wywiad „ O bliskości…” z Rachel DeAlto, która jest znaną osobowością medialną, występowała m.in. jako ekspertka w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”. PORADNIK zaskoczy Was tym razem historią sukni ślubnej. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak dawniej Panny Młode ją przechowywały to koniecznie zerknijcie do tego działu. We FLORYSTYCE mamy piękną sesję „Jak z bajki…”, w której Panna Młoda oczaruje Was kreacją ślubną w otoczeniu kolorowych kwiatów. Każda z nas chce wyglądać młodo i promiennie w dniu ślubu, o tym w jaki sposób odpowiednio dobrać naturalne kosmetyki, przeczytacie w dziale URODA. Natomiast w PODRÓŻACH mamy dla Was piękną Macedonię, która zachwyca bajeczną scenerią, zjawiskowymi widokami oraz wyjątkowym klimatem.

 
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA CUDOWNĄ OKŁADKĘ:

Modelki: Celina Fatty, Aleksandra Migas
Fotografia: Martin Wolny
www.martinwolny.com
Suknie: Angelika-Ożdżyńska/kolekcja LAMFEI
Make-up Marzena Wiatrzyk: modelka Aleksandra
Make-up Aleksandra Kaczka: modelka Celina
Miejsce: Wiedeń

 
WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO STWORZENIA TAK PIĘKNYCH INSPIRACJI – BARDZO DZIĘKUJEMY!
 
Magazyn WESELE dostępny jest:
➡️ w salonach prasowych w całym kraju
➡️ oraz na EMPIK online
➡️ czasopismo można nabyć także na www.magazynwesele.pl

Serdecznie zapraszamy na zakupy.

Wysyłka w 24h od zaksięgowania wpłaty.

* NAGRODY (przy zakupie prenumeraty) – są przyznawane w kolejności zgłoszeń dla 20 pierwszych osób, które zaprenumerują „Magazyn WESELE”. NAGRODY: otrzyma PODKŁAD-SERUM TARTE™ HYDROFLEX™ nr 20N lub 20B od SEPHORA o wartości 195 PLN. * Cena nie obejmuje kosztów przesyłki. ** Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Nagrody wysyłamy paczką pocztową lub kurierem DPD, w terminie do 2 m-cy od daty otrzymania wpłaty. Nagrody nie podlegają zamianie ani wymianie na gotówkę. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Decyduje kolejność zgłoszeń. Redakcja nie odpowiada za jakość produktów, którą gwarantuje SEPHORA.

WYSYŁKA/DOSTAWA (prenumerata) – pierwsza dostawa obejmuje bieżące wydanie „Magazynu WESELE” dostępne w sprzedaży wraz z nagrodą, kolejne pozostałe 3 wydania będą wysyłane co 6 m-cy pod wskazany adres w zamówieniu. Opłata za dostawę jest pobierana z góry za wszystkie 4 wydania wraz z nagrodami, wg wagi przesyłki oraz cennika poczty polskiej lub kuriera DPD w danym roku wydania.

Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: