Prenumerata

PRENUMERATA ROCZNA (4 wydania+prezent*)

Złote oblicze FINE ART

Słoneczne, beztroskie chwile już za nami, ale nie martwcie się, Drodzy Czytelnicy, czas na nowy numer „Magazynu WESELE”, w którym znajdziecie wiele inspirujących nawiązań do zaskakującego i oryginalnego stylu FINE ART. Dla mniej odważnych przyszłych Młodych Par mamy kilka propozycji na stylizację i organizację wesela w jesiennym klimacie. W dziale MODA przeczytacie wywiad z niesamowicie utalentowanym izraelskim projektantem – Alonem Livné’em oraz zobaczycie naszą sesję główną, która pokazuje artystyczny wymiar piękna. Nie zabraknie też inspiracji sukien ślubnych prosto z hiszpańskich i włoskich wybiegów, a także słów na temat biżuterii artystycznej. Dział PRZYJĘCIE rozpoczynamy na słodko − artykułem o prawdziwych cukierniczych dziełach sztuki. Podzielimy się także propozycjami prezentów dla świadków oraz przeglądem najpiękniejszych zaproszeń. W PORADNIKU prof. Lew-Starowicz przedstawi tajniki gry wstępnej, a my podpowiemy, co oznacza wesele w stylu FINE ART. We FLORYSTYCE odkryjecie nieskazitelną miłość ukrytą na fotografiach sesji PureLove. Z kolei w dziale URODA znajdziecie przede wszystkim porady dotyczące tego, jak przywrócić zmęczonej skórze kondycję sprzed lata. Dokąd tym razem wybieramy się w dziale PODRÓŻE? Zobaczcie sami! Jesień wcale nie jest szara i ponura – spójrzcie na kolejne strony magazynu… Zapraszamy do odkrycia tej niezwykle kolorowej i pięknej pory roku. Przyjemnej lektury.

Miłego czytania!

Beata Grela
Redaktor Naczelna

W NUMERZE M.IN.:

  • MODA: TAJEMNICZA I ZMYSŁOWA SESJA GŁÓWNA, WYWIAD z projektantem Alonem Livné’em, JESIENNE INSPIRACJE – GALIA LAHAV, biżuteria FINE ART, sesja ART DECO, prosto z wybiegów: JESIENNE TRENDY, MODA MĘSKA – elegancja w artystycznym stylu;
  • PRZYJĘCIE: jesienne przyjęcie w kolorach zieleni, żółci i czerwieni, artystyczne TORTY, sznycle z dorsza według Ewy Wachowicz, Jaki wybrać prezent dla świadków?
  • BLIŻEJ LUDZI: WYWIAD o podróżach i ślubach z Elżbietą Lisowską
  • PORADNIK: O sekretach sypialni z prof. Lwem-Starowiczem, historia ślubnej sukni, sztuka i miłość, czyli wesele FINE ART;
  • FLORYSTYKA: Nieskazitelna miłość w sesji PURELOVE
  • URODA: Jak dobrze nawilżyć twarz i ciało po lecie? Artystyczny MAKE-UP
  • KONKURS JESIENNY
  • PODRÓŻE: Wyjątkowa podróżna MAURITIUS

*PREZENT: Pierwszych 10 czytelników, którzy zaprenumerują „Magazyn WESELE” otrzyma w prezencie kubek z limitowanej kolekcji „Maria Flowers” o wartosci 150 zł. Cena nie obejmuje kosztów przesyłki. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegółowy regulamin zakupu dostępny w sklepie przy zakupie prenumeraty.

Wysyłka w 24h od zaksięgowania wpłaty.

Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: