ZŁOTO CZY SREBRO?

Kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu, przyszła Para Młoda powinna wybrać się do jubilera po obrączki. Później staną się one znakiem ich miłości, dlatego decyzja ta jest bardzo ważna. Dylemat pojawia się wtedy, gdy do wyboru mamy zbyt dużo modeli: cyrkonia, diamenty? Szerokie czy wąskie? Matowe czy z połyskiem? Dużo pytań, a każde z nich jest ważne, ale najważniejsze jest to czy Młodzi zdecydują się na srebrne czy na złote obrączki?

Dlaczego tak ważne jest to czy przyszli Nowożeńcy wybiorą srebro lub złoto? Ponieważ wybór ten ułatwi dalsze podejmowanie decyzji dotyczące wyglądu obrączek. Jest to pierwszy krok, który Para Młoda powinna wykonać idąc do sklepu jubilerskiego, aby nie zagubić się w wielości proponowanych modeli i wyjść zdezorientowanym .

Na kilka dni przed planowaną wizytą u złotnika, Drodzy Młodzi, zastanówcie się czy wolicie srebro czy złoto. Warto prześledzić stronę internetową sklepu Jubiler Schubert (www.jubilerschubert.pl), który w swojej ofercie ma przepiękne obrączki. Wybierzcie kilka modeli, które przypadły Wam do gustu najbardziej.

Warto wspomnieć, że w ostatnim czasie, coraz częściej Pary Młode wybierają srebrne obrączki, które dawniej były mało popularne. Dlaczego? Ponieważ od kilku lat w modzie jest białe złoto, którego cena sięga nawet do kilkudziesięciu tysięcy, dlatego też Młodzi decydują się na tańszą opcję, czyli na srebro.

FOT. MAT. PRASOWE FIRMY: JUBILER SCHUBERT

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: