Zimowa odsłona Pana Młodego – co ubrać na ślub zimą?

Czas zimowy wyróżnia się spośród innych nieskazitelną bielą, która idealnie współgra z suknią Panny Młodej i doskonale podkreśla nieco ciemniejszy koloryt ślubnego garnituru Pana Młodego. Wówczas magia tej uroczystej chwili, otulona dodatkowo płatkami śnieżnobiałego puchu, wydaje się być jeszcze mocniejsza. Decydując się więc na zimowy ślub, każdy przyszły małżonek powinien zadbać o odpowiednio dobrany płaszcz i dodatki, które idealnie dopełnią jego wizerunek w dniu zaślubin.

Elegancja i komfort

Nie ulega wątpliwości, iż najważniejszym ubiorem Pana Młodego jest jego garnitur. Podobnie jak suknia ślubna, powinien być on

FOT. MAT. PRASOWE RECMAN

wybrany odpowiednio wcześnie tak, aby podczas uroczystości idealnie komponował się ze strojem wybranki. Zimowa pora niejako wymusza jeszcze dobór odzieży wierzchniej, ponieważ niskie temperatury mogą dać się we znaki na przykład w drodze do kościoła i potem do lokalu. Dlatego każdy z panów przygotowujących się do ślubu także stosunkowo wcześnie powinien rozpocząć poszukiwania odpowiedniego płaszcza. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie wizyta w salonach Recman, gdzie z pewnością znajdzie odpowiedni model. Dbając o styl i poczucie wyjątkowość swoich klientów, ta ceniona marka jest gwarantem elegancji i wygody, tak poszukiwanych przez mężczyzn rozpoczynających nową drogę życia.

Kaszmirowy dotyk

Jaki powinien być idealny płaszcz do ślubu? Przede wszystkim dobór kroju zależy od postury Pana Młodego: dla tych niższych najlepszym wyborem będzie krótszy płaszcz do połowy uda, ponieważ w nim optycznie będzie wydawał się wyższy. Mężczyźni o standardowym wzroście mogą wybierać pomiędzy długim, klasycznym płaszczem jednorzędowym (zwanym „dyplomatką”), a jego dwurzędowym zamiennikiem. Przed dokonaniem wyboru, panowie mogą zawsze zwrócić się o pomoc do pracowników salonu Recman, którzy doradzą i zaproponują odpowiedni model. Wskażą także płaszcze wykonane z najlepszych tkanin – wełny i kaszmiru, które odpowiednio izolują i zapewniają ciepło nawet w największe chłody.

A co z dodatkami?

FOT. MAT. PRASOWE RECMAN

Rękawiczki i szalik to akcesoria, które także powinny się pojawić w ślubnej stylizacji. Dzięki kolekcji Recman, każdy Pan Młody będzie mógł zadbać o ich odpowiedni dobór. W ofercie marki znajdzie bowiem rękawiczki skórzane wykonane z najwyższej jakości skóry koziej w kilku wariantach kolorystycznych. Tam również czeka na niego szeroka gama szalików w odcieniach czerni, szarości, brązu i granatu. Dzięki tak precyzyjnie dobranym dodatkom, ślub w zimowej scenerii kojarzyć się będzie wyłącznie z ciepłymi i niepowtarzalnymi chwilami.

FOT. MAT. PRASOWE RECMAN

FOT. MAT. PRASOWE RECMAN

www.recman.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: