Wyraź MIŁOŚĆ na swój własny sposób

Obrączki partnerskie Sign of Love® – marka SAVICKI wyznacza nowy trend

„Obrączki to biżuteria, która tradycyjnie towarzyszy ślubom. Dziś jednak wiele osób chce wyrazić swoją miłość w innej formie. Dlatego stworzyliśmy kolekcję obrączek partnerskich Sign of Love®. Ich najważniejsze przesłanie brzmi: To Ty decydujesz, kto otrzyma obrączkę i jaką obietnicę będzie w sobie skrywać” – mówi Paweł Sawicki, projektant i jubiler, autor nowej kolekcji SAVICKI.

SAVICKI to polska marka jubilerska, której początki sięgają lat 70. ubiegłego wieku. Specjalnością marki jest biżuteria zaręczynowa i ślubna. Pierwszą kolekcję zaprojektował Kazimierz Sawicki – założyciel marki. Kolejne kolekcje to dzieło starszego syna, który odziedziczył talent po ojcu – Pawła Sawickiego. Najbardziej znane i cenione kolekcje SAVICKI to The Light®, The Journey®, Share Your Love® oraz Fairytale®.

Za każdą kolekcją marki SAVICKI stoi określone przesłanie. Kolekcja The Light® symbolizuje harmonijne życie zakochanych, The Journey® – połączenie tradycji i nowoczesności, Share Your Love® –  wyjątkowość uczucia, jakie łączy dwoje zakochanych ludzi, a Fairytale® – magię intensywnych przeżyć.

Sign of Love® – miłość bez barier

Teraz do biżuterii SAVICKI dołącza kolekcja Sign of Love®. To nie tylko nowa kolekcja biżuterii SAVICKI. To też zupełnie nowy trend w obrębie biżuterii ślubnej i zaręczynowej. Ideą obrączki partnerskiej jest przekonanie, że miłość to uczucie, które przekracza wszelkie ograniczenia czy schematy.

„Tworząc projekt obrączek partnerskich, chcieliśmy dać możliwość wyrażenia swojej miłości każdemu, kto tego pragnie i w takiej formie, jakiej chce. Obrączki partnerskie to alternatywa dla obrączek ślubnych. Dziś nie każda para może lub chce wziąć ślub kościelny czy cywilny. Obrączki partnerskie są idealnym rozwiązaniem dla par, które rezygnują ze ślubu, ale chcą wyrazić swoje oddanie, szacunek i lojalność” – wyjaśnia Tomasz Osman, współwłaściciel i prezes zarządu SAVICKI.

Motywem przewodnim kolekcji Sign of Love® są dłonie. Obrazują je ilustracje wykonane techniką One Line Drawing. W projekt obrączek wpisana jest jedna, płynna linia, która symbolicznie łączy parę zakochanych. Obrączki wykonane są z żółtego złota, białego, czarnego, różowego lub z platyny. W skład kolekcji wchodzi 6 minimalistycznych modeli, które można dowolnie ze sobą łączyć. Każda para może więc stworzyć swój własny, unikalny zestaw obrączek.

„Para może też sama wybrać palec czy dłoń, na której będzie znajdować się obrączka. My jednak sugerujemy palec wskazujący jako oznakę tego, że ktoś „wskazał” osobę, z którą chce iść przez życie. W ten sposób można także łatwo odróżnić obrączkę partnerską od obrączki ślubnej” – dodaje Paweł Sawicki, autor nowej kolekcji SAVICKI.

Obrączki partnerskie w salonach SAVICKI

Kolekcję obrączek partnerskich Sign of Love® będzie można już za niedługo zobaczyć w salonach jubilerskich SAVICKI. Pary mogą swobodnie przymierzyć obrączki i dobrać swój zestaw dzięki nowatorskiej formule salonu, która przełamuje tradycyjną barierę klient-sprzedawca.

Większość biżuterii jest umieszczona w gablotach na wysokości wzroku klientów. Zupełnie innowacyjnym pomysłem jest stół TryOn®. To właśnie tam znajdować się będą wierne repliki obrączek partnerskich. Klienci mogą po nie swobodnie sięgnąć, żeby na spokojnie zastanowić się nad wyborem obrączek. W każdym momencie mogą także skorzystać z pomocy eksperta.

Warto zaznaczyć, że klienci, którzy zdecydują się na obrączki partnerskie, mogą wykupić dożywotnie wsparcie jubilerskie w ramach programu SAVICKI Care+. W jego ramach SAVICKI oferuje naprawę obrączek, zmianę rozmiaru i czyszczenie biżuterii.

Obrączki partnerskie będzie można także zobaczyć w e-salonie na stronie savicki.pl, jak również umówić się z konsultantem na wirtualną prezentację obrączek partnerskich.

Więcej o obrączkach:

https://savicki.pl/obraczkipartnerskie

Zapraszamy serdecznie do nowo otwartego Salonu w Galerii Bonarka w Krakowie.

Fot. Mat. Prasowe Firmy

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: