Wyjątkowy prezent dla wyjątkowych osób

Wesele to czas, który jest niezwykle ważny nie tylko dla Nowożeńców, ale również dla ich najbliższych, a w szczególności – dla rodziców. Podczas przyjęcia weselnego zawsze pojawia się chwila, zarezerwowana wyłącznie dla nich, którą warto w szczególny sposób ukoronować.

FOT. MAT. PRASOWE ĆMIELÓW/GARNITUR DO HERBATY PUŁASKI KOBALTOWA

Myślcie niekonwencjonalnie

Nasi rodzice zapewne przez lata wspólnego pożycia małżeńskiego wykształcili pewne wspólne rytuały, które są nieodłączną częścią ich codzienności. Może jest to poranna kawa na tarasie lub popołudniowa herbata i chwila rozkoszy nad cudownym aromatem, połączonym z świeżo upieczonym, jeszcze ciepłym ciastem? Takie momenty są niezwykle ważne, ponieważ umacniają więź, łącząca dwoje ludzi. Warto więc, aby delektując się słodką codziennością, mieli w pamięci również wasz obraz, jako skarbów, które pieścili przez całe życie. Warto więc zastanowić się nad upominkiem, który będzie tak samo trwały, jak ich miłość, którą was obdarzyli. Idealną propozycją jest tutaj serwis do kawy i herbaty, który będzie towarzyszył im w kultywowaniu swoich zwyczajów.

Porcelanowe szaleństwo

Jeśli zdecydujecie się na taki upominek, powinniście przede wszystkim skupić się na marce, która dzięki dużemu doświadczeniu oraz lat na rynku, będzie niezwykle trwała i będzie w stanie służyć waszym rodzicom przez długie lata. Dlatego też warto skupić się na marce Ćmielów, która przez ponad 200 lat doświadczenia, podbiła rynek porcelany swoim designem oraz jakością materiału. Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” to jednak nie tylko niebywała historia, ale przede wszystkim szeroki wybór kompletów, które są w stanie wpisać się w gusta nawet najbardziej wymagających krytyków. Jeśli wasi rodzice lubią odmienny styl, możecie kupić dwa różne komplety – inny dla rodziców Pana Młodego i inny – dla rodziców Panny Młodej. Wpłynie to jeszcze bardziej na odbiór prezentu, ponieważ rodzice będą mieli świadomość tego, że upominek został wybrany personalnie dla nich, tak, aby spełniał wszystkie ich oczekiwania.

Gratka dla kolekcjonerów

FOT. MAT. PRASOWE ĆMIELÓW/GARNITUR DO KAWY ROCCO ANNA

Możecie podejść do tematu jeszcze bardziej niekonwencjonalnie i obdarować swoich rodziców dwoma filiżankami z ekskluzywnej kolekcji dla koneserów, jak na przykład filiżanki ze spodkiem Maria Antonina. Będą one służyły nie tylko jako piękna ozdoba, ale przede wszystkim będą zachowywały w sobie doniosłe wspomnienia, kiedy na przykład rodzice wypiją z nich uroczystą kawę z okazji rocznicy swojego pożycia małżeńskiego.

Zastosowań jest naprawdę wiele i tylko od was zależy, jaki zestaw z kolekcji marki wybierzecie oraz jak piękne wspomnienia będzie w sobie zachowywał. A gwarantujemy – będą niezwykłe!

 

 

www.porcelana-cmielow.pl

Share

PARTNERZY MAGAZYNU WESELE

        lace front wigs carport kits  UNIQUE wedding dresses                   
Share

O MAGAZYNIE