Wybraliśmy dla Was najlepsze miejsca na organizację wesela! #7

belotto hotel

Przyjęcie weselne w pięciogwiazdkowym standardzie w zabytkowych pałacowych murach? Ta wizja jest jak najbardziej realna! Hotel Belotto na warszawskim Starym Mieście będzie idealnym wyborem nawet dla najbardziej wymagających Par.

 

Hotel Belotto mieści się w przepięknych murach XVI-wiecznego Pałacu. Powstał on z inicjatywy biskupa płockiego i do 1795 roku pełnił funkcję siedziby prymasów. Pałac Prymasowski przez wieki wrósł w krajobraz Warszawy. Zniszczony podczas kampanii wrześniowej w 1939 roku, został odbudowany po wojnie.  Obecnie zabytkowe mury Pałacu otwarte są dla gości hotelu, a także służą do celów wystawienniczo-konferencyjnych.

Wnętrza zostały zaprojektowane z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły tak, aby jak najlepiej oddawały klimat zabytkowego miejsca. Do dyspozycji gości są ekskluzywne pokoje i apartamenty, restauracja Focaccia Ristorante, cukiernia Miodowa, całodobowy Lobby Bar, siłownia, sauna oraz gabinet SPA. Niezwykłą atrakcją jest także XVI-wieczna piwnica o półkolistych sklepieniach opartych na ceglanym murze. W bardzo wysmakowany sposób zostały połączone z nowoczesnymi elementami wystroju, jednak nie tracąc swojego niepowtarzalnego charakteru. Dzięki temu wnętrze zyskało unikatowy klimat.

Pary Młode docenią fakt, iż w murach obiektu mogą zorganizować zarówno ślub, jak i wesele. – możliwa jest organizacja ceremonii podpisania Aktu Małżeństwa, w obecności Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. Przepisy pozwalają bowiem na ślub poza urzędem, w miejscu praktycznie dowolnie wybranym przez parę młodą — pod warunkiem, że miejsce to gwarantuje podniosły charakter uroczystości. Hotel Belotto jest doskonale przystosowany do takich uroczystości. Co więcej, obsługa może zająć się organizacją całego przedsięwzięcia a Wy nie będziecie musieli martwić się o detale.

Pary Młode mają do wyboru 7 niezwykle kunsztownych i eleganckich Sal Pałacowych o łącznej powierzchni 700 m². Każda z Sal w Pałacu jest unikatowa i zachwyca niepowtarzalnym urokiem. Różnorodność Sal jak i ich ilość stwarza sposobność niezliczonych alternatyw kreacji i organizacji każdego przyjęcia weselnego.

Szczegóły na stronie www.hotelbelotto.pl – zachęcamy!

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: