Wybraliśmy dla Was najlepsze miejsca na organizację wesela! #6

Hotel Pałac Czarny Las to idealne miejsce, jeżeli marzy nam się prawdziwie bajkowe przyjęcie weselne w absolutnie niepowtarzalnym klimacie! Odrestaurowany pałac pochodzący z początku XX to dziś ekskluzywny hotel, restauracja, winiarnia i business center, jednak nadal mający duszę… Obiekt będzie idealnym wyborem dla wymagających par, które stawiają przede wszystkim na wyczarowanie magicznej aury jako oprawy dnia swoich zaślubin.

Hotel jest obiektem typu boutique. Wyróżnia go intymna atmosfera, kameralny urok oraz nienaganne maniery personelu. Malownicze położenie hotelu w parku z zabytkowym drzewostanem, jest jednym z największych atutów obiektu, wpływającym na jego wyjątkową i unikatową atmosferę. Właśnie ten przepiękny, rozległy park, urzekający romantycznymi uliczkami i odgłosami natury, gwarantuje poczucie wyjątkowości. Udana sesja fotograficzna gwarantowana!

Goście mają do dyspozycji eleganckie sale bankietowe, wyjątkowe menu, zróżnicowaną bazę noclegową oraz przestronny parkowy plener, w którym także istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia.

Wybór tego hotelu na organizację wesela to gwarancja profesjonalnej obsługi i jakości na najwyższym poziomie. Już od momentu pierwszego spotkania Narzeczonym towarzyszyć będzie doradca dedykowany do pomocy przy organizacji wydarzenia, który wesprze radą w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Pary, które zdecydują się rozpocząć wspólną podróż przez życie w Pałacu Czarny Las otrzymają możliwość degustacji weselnego menu oraz Apartament Kolonialny do dyspozycji nowożeńców. Ponadto hotel udostępnia plenery oraz pomieszczenia do wyjątkowo nastrojowych sesji zdjęciowych. Otoczenie pałacu zapiera dech w piersiach, co z pewnością podkreśli wyjątkowość uczucia łączącego narzeczonych. Dodatkowym plusem jest możliwość romantycznego pobytu Pary Młodej w pałacu w pierwszą rocznicę ślubu. Powrót do tak urokliwego miejsca, w którym wszystko się zaczęło będzie pięknym, sentymentalnym pomysłem na uczczenie pierwszego wspólnego roku.

Stawiając na wesele pod znakiem eleganckiego minimalizmu, połączonego z oszczędnością formy oraz bliskości natury, które dodadzą jej szlachetności i wydobędą na pierwszy plan to, co w tym dniu najważniejsze – uczucie łączące dwojga ludzi, warto wybrać olśniewające wnętrza i niepospolite otoczenie parkowe Pałacu Czarny Las.

Więcej inspiracji oraz zdjęć znajdziecie na stronie: www.czarnylas.pl – zapraszamy!

Edyta Saracka

fot. mat. prasowe Hotl Pałac Czarny Las

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: