Wybraliśmy dla Was najlepsze miejsca na organizację wesela! #3

Kolejną inspiracją w naszym prestiżowym zestawieniu najlepszych restauracji, w których można zorganizować przyjęcie weselne jest Ale Gloria w Warszawie. Kreatorka tego miejsca, Magda Gessler, zadbała o każdy najmniejszy detal, tworząc niezwykle klimatyczną i niepowtarzalną przestrzeń. Obiekt posiada certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Na uwagę zasługuje przede wszystkim oryginalne menu: potrawy nie tylko doskonale smakują,ale też pięknie się prezentują.

Ale Gloria nawiązuje klimatem do tradycji Młodej Polski w nowoczesnym wydaniu. Miejsce to będzie szczególnie trafnym wyborem dla par, w których jedna ze stron pochodzi spoza Polski. Idealnie zaprezentuje bowiem naszą kulturę i tradycję zagranicznym gościom, pozwalając poczuć jej klimat wszystkimi zmysłami. Bogactwo tej restauracji wyraża się nie tylko w oryginalnym menu oraz wnętrzach zaaranżowanym z niesamowitym wyczuciem estetycznym. Nawiązuje również do polskiej sztuki, promując dziedzictwo malarskie Jacka Malczewskiego, z którego śmiało czerpie Magda Gessler.

Restauracja posiada przestronne patio oraz salę kominkową, które przywołują skojarzenia z dawną kulturą biesiadowania, a smak tradycji jest zamknięty w dominujących symbolach koronki i truskawek. Może ugościć maksymalnie 270 osób.

Jeżeli zdecydujecie się na organizację swojego przyjęcia weselnego w Ale Glorii dostaniecie również jako Para Młoda zaproszenie na kolację w pierwszą rocznicę ślubu. Powrót w tak klimatyczne miejsce z pewnością przywoła same najlepsze wspomnienia. Warto rozpocząć najpiękniejszą podróż w życiu, jaką jest małżeństwo w niepowtarzalnej oprawie, którą gwarantuje restauracja Ale Gloria.

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: