Wybraliśmy dla Was najlepsze miejsca na organizację wesela! #2

Hotel Warszawianka to kolejna inspiracja z naszej ligi wyjątkowo atrakcyjnych i  sprawdzonych obiektów do organizacji przyjęcia weselnego. Znajduje się zaledwie 40 min. autem od stolicy i jest malowniczo położony nad Zalewem Zegrzyńskim. Jeżeli piasek i przystań kojarzą Wam się tylko z nadmorskimi kurortami to koniecznie zapoznajcie się z ofertą tego hotelu. Prywatna plaża pod Warszawą jest na wyciągnięcie dłoni.

Parom, które wyjątkowo stresuje ogrom rzeczy do załatwienia przed weselem z pewnością przypadnie do gustu hotel Warszawianka. Obiekt oferuje bowiem kompleksową pomoc w organizacji przyjęcia a doświadczenie nabywane latami pozwala jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby pary młodej. Wskazówki uzyskamy nie tylko w typowych kwestiach doboru sali, menu, muzyki i dekoracji, ale również takich jak załatwienie limuzyny lub innego wymarzonego pojazdu dla Państwa Młodych czy transport gości weselnych. Możemy skorzystać także z porad gdzie najlepiej kupić kwiaty lub wykonać trwały ślubny makijaż. Takie kompleksowe rozwiązania pozwalają zaoszczędzić sporo czasu i nerwów.

Bardzo pozytywnym zaskoczeniem jest wysoki poziom indywidualizacji oferty. Mamy praktycznie nieograniczone możliwości personalizowania poszczególnych elementów w granicach naszego budżetu. Oferta na usługi dodatkowe zostanie sporządzona na życzenie, po wsłuchaniu się w wizję i oczekiwania zakochanych. I tak na przykład kameralne sale bankietowe z widokiem na przepiękny Ogród Japoński i wyjściem na przestronny taras zadowolą nawet najbardziej wymagające pary.

Jeżeli wśród zaproszonych gości jest spora liczba rodzin z dziećmi i zdecydują się oni pozostać po przyjęciu w hotelu to nie ma obawy, że maluchy będą się nudziły. Obiekt, dzięki strefom kreatywnej zabawy Kiddos, jest jednym z najbardziej przyjaznych właśnie dla najmłodszych. I nie są to zwykłe place zabaw, ale mądre połączenie zabawy z edukacją, gdzie dzieci mogą bezpiecznie rozwijać swoje talenty.

Bajeczne pokazy sztucznych ogni, ceremonia zaślubin w plenerze na prywatnej plaży lub garden party w parkowym otoczeniu? Wasz ślub nie musi być sztampowy. Ogranicza Was jedynie wyobraźnia – przykłady realizacji weselnych zleceń hotelu Warszawianka można obejrzeć w serwisie you tube. Macie pomysł na własny scenariusz uroczystości? Nie ma problemu! To Wasz wielki dzień więc warto postawić na najwyższą jakość organizacyjną i nie martwić się o detale.

 

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: