Wybraliśmy dla Was najlepsze miejsca na organizację wesela! #1

Nasze inspiracje zaczynamy od hotelu Vienna House Amber Baltic w Międzyzdrojach. Jeśli marzy Wam się niezapomniane przyjęcie weselne w bajkowym klimacie to jest to strzał w dziesiątkę! Uroczystość na plaży albo taras z widokiem na morze? Takie rzeczy nie zdarzają się jedynie w komediach romantycznych. Tak może wyglądać Wasze wesele!

Niewątpliwą zaletą tego obiektu jest położenie na Bursztynowym Wybrzeżu na przepięknej wyspie Wolin. Klimatyczny krajobraz będzie wyjątkowym tłem dla Waszej uroczystości i z pewnością podkreśli jej niepowtarzalny charakter. W takim otoczeniu nietrudno o zachwycające wspomnienia. Nie będziecie również musieli silić się na wyszukane atrakcje weselne, ponieważ usytuowanie hotelu jest samo w sobie ciekawostką. Z jednej strony widok na bezkresne morze a z drugiej strony kojąca zieleń lasu. Wasz dzień zasługuje na wyjątkową oprawę, prawda?

Piękna przyroda w najbliższym otoczeniu hotelu to również magiczne chwile zaklęte w fotografiach, zatem problem wyboru miejsca na sesję ślubną zostaje rozwiązany. Plaża, zachód słońca, rozwiane włosy to chyba jedna z najbardziej pożądanych scenerii dla upamiętnienia dnia ślubu. Nie musisz też przejmować się zakładaniem zjawiskowych, ale niewygodnych butów do sesji. Na plaży zrelaksujesz stopy spacerem na boso… Naturalność jest zawsze w modzie!

Z pewnością zachwyci Was również poziom obsługi. Jeżeli część z Waszych gości zdecyduje się zostać w hotelu Vienna House Amber Baltic po przyjęciu weselnym możecie być pewni, że będą zachwyceni. Całodobowa recepcja i obsługa w barze to standard. Prawdziwym hitem jest usługa Mobile Concierge, czyli cyfrowego asystenta w podróży. Dzięki niemu można dokonać mobilnego zameldowania, uzyskać informacje o pogodzie oraz hotelu, a także kontaktować się z recepcją lub obsługą bez opuszczania pokoju. Usługa informuje o najnowszych atrakcjach, koncertach, interesujących ofertach w okolicy oraz ciekawostkach dotyczących regiony. Dzięki niej można również bezpłatnie czytać lokalną i międzynarodową prasę.

Jeżeli szukacie niezwykłego miesca dla uczczenia Waszego wielkiego dnia, klimatycznej scenerii do sesji fotograficznej oraz kompleksu, w którym można zrelaksować się także po weselu to hotel Vienna House Amber Baltic w Międzyzdrojach jest idealną propozycją dla Was. Wasz ślub zasługuje na wyjątkową oprawę, prawda?

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: