Właściwe wybory, właściwe miejsce czyli ślub na Sardynii

Marzycie o wyjątkowej uroczystości ślubnej, która na zawsze pozostanie w Waszej pamięci? Mimo wielu obowiązków chcecie, by ten najważniejszy dzień w życiu był w pełni dopracowany? Pragniecie wyszukanej ceremonii, ale brakuje Wam pomysłów na to, jak ją zorganizować? Nie chcecie martwić się o pogodę, a wspaniałe miejsce na sesję zdjęciową jest dla Was kluczowe? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedzieliście twierdząco, to zapraszamy do nas, na magiczną Sardynię.

Wyjątkowy ślub na wyciągnięcie ręki!

Ta piękna włoska wyspa z przepięknymi zatokami i rajskimi plażami to nie tylko wspaniałe miejsce wypoczynku ale idealna oprawa ślubu i wesela. To wymarzony plener do zdjęć, magiczne miejsce zadziwiające szmaragdowym kolorem krysztalowo czystego morza, setki malowniczych plaż. Region, który wybraliśmy to Szmaragdowe Wybrzeże położone w północno – wschodniej części wyspy, a możliwość wypraw na archipelag La Maddalena czy pobliską Korsykę, może być wspaniałą opcją na spędzenie miesiąca miodowego czy urlopu dla waszych gości.

FOT. TI AMO FOTO

Sardynia, to ponad 300 dni słonecznych w roku, morze i jego kolor zwłaszcza na szmaragdowym wybrzeżu olśniewa I kusi rajskimi plażami – szmaragdowe wybrzeże…nazwa to nie przypadek.

Ogromnie cenimy sobie wyjątkowe miejsca i niestandardowe rozwiązania, dlatego pragniemy zabrac Was w miejsce, które jest idealne do organizacji waszego ślubu czy miesiąca miodowego i które zachwyci waszą najbliższą rodzinę czy znajomych.Pracujemy dla wymagających klientów, którzy pragną nadać najważniejszej uroczystości swojego życia wyjątkowego, magicznego klimatu.

Słońce, morze i jedzenie – czyli ślub i miesiąc miodowy na Sardynii

Co powiecie na połączenie ślubu z podróżą poślubną? Kiedy już opadną emocje po ślubie i zabawie, jako świeżo poślubieni małżonkowie wreszcie będziecie mieli czas tylko dla siebie. Doskonale wiemy, że organizacja takiego wyjazdu jest niezwykle czasochłonna. Dajemy więc Państwu możliwość połączenia obu tych kwestii i spędzenia poślubnego wypoczynku na tej bajkowej wyspie. W ramach kompleksowej organizacji uroczystości ślubnych gwarantujemy organizację wszystkiego – od spraw formalnych zaczynając na organizacji tortu kończąc, a co najważniejsze jesteśmy tam z Wami, na kilka dni przed waszym ślubem, w trakcie oraz w każdym momencie kiedy potrzebujecie naszego wsparcia (również w syt nagłych ), jesteśmy tam dla Was!

FOT. TI AMO FOTO

Rzeczą najtrudniejszą dla nas jest uświadomienie Parom zależności między czasem, a możliwościami – oczywiście zdarzało nam się organizować śluby i w 2 miesiące ale nie zawsze jest wtedy dostępny każdy podwykonawca (fotograf, muzyk).

Będziesz świętować w wymarzonej scenerii w swoim rytmie – przeżyjesz ten dzień po swojemu, tak jak sobie wymarzyłaś! Bez stresu, za to z dużą dawką dobrych emocji i pięknych momentów. Zaproś tych, którzy są naprawdę bliscy i na obecności których w tym dniu naprawdę Ci zależy i pakuj walizki!

www.carlaevents.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: