Weselne trendy

Sprawdź, jak uświetnić swoje przyjęcie weselne, dzięki czemu ani ty, ani twoi goście nie będą się nudzić nawet przez sekundę.

Drink bar, czyli alkohol dla wymagających

To trend, który od pewnego czasu jest obecny na weselach, jednak jego forma, w zależności od budżetu i gustu Państwa Młodych, jest różna. Najtańszą opcją jest zorganizowanie dodatkowego stołu i ustawienie na nim różnych alkoholi, z których goście będą mogli dowolnie korzystać. Wystarczy dołączyć ilustrowaną książkę z przepisami na drinki i już nikt nie będzie się ograniczał do wina czy wódki.

Fot. Ewa Janicka

Fot. Ewa Janicka

Fot. Ewa Janicka

Fot. Ewa Janicka

 

 

 

 

 

 

 

Gdy chcemy postawić na profesjonalną obsługę, warto wynająć firmę, która oprócz serwowania drinków zorganizuje również pokaz barmański. Z pomocą przyjdzie nam Agencja Barmanów: jej pracownicy rewelacyjnie zabawią gości, a przy tym zapewnią profesjonalny sprzęt i wysokiej jakości składniki.

Więcej informacji o Agencji Barmanów znajdziecie na stronie www.agencjabarmanow.pl.

Mapping na torcie, czyli coś innego niż sztuczne ognie

Mapping to wyświetlanie obrazu na nietypowej powierzchni za pomocą projektora. Swoją sławę zyskał dzięki innowacyjnym projektom prezentowanym na budynkach, które dzięki temu sprawiały wrażenie żywych. Obecnie nie ma żadnych ograniczeń i tę technikę stosuje się na dowolnym obiekcie, w tym na tortach weselnych. Każda wyświetlana animacja i podkład muzyczny są dobierane indywidualnie, zgodnie z życzeniami Młodej Pary. Wideo może opowiadać historię nowożeńców lub zamienić tort w kliszę ze zdjęciami, sprytnie wykorzystując przy tym jego kształt. Dzięki mappingowi krojenie tortu już nigdy nie będzie nudne.

1_FOT EWA JANICKA

Fot. Ewa Janicka

Jeśli chcecie zobaczyć na własne oczy, jak może zmienić się tort, wejdźcie na www.wakeacake.com.

The cornhole, czyli integracja z klasą

To jedna z kilku gier oferowanych przez firmę Woodbe. Zabawa polega na tym, by trafić woreczkiem wypełnionym kukurydzą do otworu w desce, oddalonej od rzucającego o 5–6 kroków. Z pozoru łatwe zadanie wymaga

Fot. Mat. Prasowe WOODBE

Fot. Mat. Prasowe WOODBE

o wiele więcej precyzji niż można by to początkowo zakładać. Gdy na czele zespołów staną Państwo Młodzi, reszta gości z chęcią weźmie udział we wspólnej zabawie. Dodatkowych emocji dostarczy podzielenie się w taki sposób, by rodziny Młodej Pary rywalizowały między sobą.

Tę i pozostałe gry możecie zobaczyć na stronie www.woodbe.co.

Livecooking, czyli nowoczesna wersja wiejskiego stołu

Fot. Mat. Prasowe JemSushi

Fot. Mat. Prasowe JemSushi

Stacje gotowania, na których kucharze przygotowują posiłki, kojarzą nam się głównie z restauracjami. Tymczasem z powodzeniem można je wykorzystać również w trakcie zabawy weselnej. Młoda Para sama decyduje, jakie potrawy powstaną jakie i składniki zostaną wykorzystane. Oprócz tradycyjnego przyrządzania dania warto postawić na pokaz interaktywny, angażujący gości lub Państwa Młodych. Inną formą gotowania na żywo może być śniadanie przyrządzane rano, po zabawie – wówczas pokaz będzie nagrodą dla najwytrwalszych.

Szczegóły dotyczące organizacji stacji gotowania znajdziecie na www.jemsushi.com.pl

Magazyn WESELE 2/42/2016/Magdalena Fediów

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: