Weselne przyjęcie w stylu Wielkiego Gatsby’ego

Moda na styl vintage jest nieustająco na topie. Tematyczne przyjęcia nawiązujące do stylu poszczególnych lat minionej epoki to wciąż aktualne i gorące trendy. Dlaczego nie wystawić przyjęcia w stylu Wielkiego Gatsby’ego? Styl lat 20. idealnie wpasuje się w nadchodzący sezon – szampańskie beże, złoto, czerń i biel to kolory, które są w trendach, a jednocześnie pozostają ponadczasowe i zawsze pasują do eleganckich ceremonii.

Wielki Gatsby i jego filmowe przyjęcie to niesamowita inspiracja jak urządzić wesele w największym stylu. Impreza Wielkiego Gatsby’ego to blichtr, bogactwo i splendor w ich pozytywnym znaczeniu. Tutaj nie ma miejsca na przepych – to, co świadczy o spektakularności ceremonii to minimalistyczna elegancja z dodatkiem dekadenckiego szyku.

FOT. PINTEREST

Jak wystawić przyjęcie w klimacie lat 20.? Wystarczy kilka zapierających dech w piersiach dodatków. Po pierwsze postaw na kolory złota, szampańskiego beżu, czerni i bieli. Te kilka barw wystarczą, aby nadać wyjątkowy i tajemniczy klimat.

FOT. PINTEREST

Drugim istotnym elementem są wszechobecne pióra. Nie tylko sprawdzą się w stylizacyjnych dodatkach, ale przede wszystkim na stołach. W wazonie –  zamiast bukietu kwiatów, jako element dekoracyjny tortu, a nawet jako urozmaicenie winietek.

FOT. PINTEREST


FOT. PINTEREST

Menu, winietki, numeracje stołów – w tym przypadku postaw na czarne tło i złote napisy w minimalistycznym stylu. Pióra powinny być białe lub kremowe, aby robiły wrażenie wśród otaczającej ich czerni i złota. Słodki stół także powinien obfitować w szampańskie kolory, brokat i błysk.

 

FOT. PINTEREST


FOT. PINTEREST

Idealnym sposobem na urozmaicenie i dodanie blichtru będą podwieszane u sufitu balony – oczywiście czarno-złote. Dodatkowo nie może zabraknąć drobnych świecidełek – w postaci diamentowych sznureczków czy też brokatowych obrusów. Dekadenckiego sznytu doda również przyciemnione, ciepłe światło.

FOT. PINTEREST


FOT. PINTEREST


FOT. PINTEREST

Tak wystawione przyjęcie weselne z pewnością zaskoczy gości oraz sprawi, że ceremonia zostanie niezapomniana – w końcu Wielki Gatsby to wielki styl.

 

Kamila Wiśmierska

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: