Weselna ceremonia w stylu Fine Art

Czym wyróżnia się styl Fine Art? To przede wszystkim duża doza romantyzmu połączona z nutą nonszalancji. W tym stylu łączymy tradycyjne elementy sztuki z nowoczesną konceptualnością. Wykorzystujemy ciepłe, naturalne kolory, ogrom pięknych kwiatów czy tradycyjne świece, ale nie boimy się dodać odrobiny współczesnych dodatków.

Kamila Wiśmierska

FOT. PINTEREST

Stylizacja weselnego przyjęcia w duchu Fine Art powinna opierać się na kilku elementach. To styl, który wyróżnia się klasycznym podejściem do designu, ale z lirycznym szykiem. Aby nadać unikalny charakter sali weselnej warto zatem zwrócić uwagę na dekoracje – te powinny być spójne kolorystycznie. Odpowiednie barwy znajdziemy w ciepłej palecie – od beżu, złota, brzoskwini aż po bordo i ciemny fiolet.

FOT. PINTEREST


FOT. PINTEREST

Dekoracje, które wpiszą się w atmosferę Fine Art to także elementy inspirowane pałacowymi salonami. Warto zaaranżować salę w minimalistycznym stylu, ale dodać kilka iście królewskich dodatków. Jednym z nich będzie z pewnością książęcy fotel z bogato zdobionym obramowaniem.

FOT. PINTEREST


FOT. PINTEREST

Aranżacja stołu powinna opierać się na bogatych kwiatowych bukietach w mocnych, ciemnych kolorach z dodatkiem klasycznych świec – tu sprawdzą się zarówno te białe, jak i nieco bardziej ekstrawaganckie w czarnym kolorze. Idealnym dodatkiem będzie złota lub kryształowa zastawa.

FOT. PINTEREST


FOT. PINTEREST

Klimat takiego wesela można zaznaczyć już w zaproszeniach. Goście, którzy dostaną zaproszenia w czarnych barwach z malowniczymi kwiatami niczym z barokowych obrazów z pewnością odkryją, iż będzie to romantyczna i elegancka impreza.

FOT. PINTEREST

Aby połączyć klasyczny, tradycyjny szyk z nowoczesnością warto dodać elementy geometryczne – jak w przypadku szklanych ścian z rozpiską stołów lub neonowych napisów – te ostatnie są aktualnie designerskim hitem. To sprawi, że całość przyjęcia będzie liryczna, konceptualna i mocno w trendach!

FOT. PINTEREST


FOT. PINTEREST

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: