Wesele w krakowskiej odsłonie

Przyjęcie weselne powinno być uroczyste, piękne i inspirujące. Jakie miejsce wybrać więc, aby zapewnić wszystkim świetną zabawę i niezapomniane doznania?

Najlepsza panorama

Kraków, stolica królów polskich, miasto z wyjątkową historią i magicznymi klimatem. Niesamowite widoki, duża ilość zabytków oraz sprzyjająca miłosnym wyznaniom atmosfera. Wszystko to sprawia, że to miasto wydaje się być idealnym miejscem na zorganizowanie uroczystości zaślubin. A co, jeśli dowiecie się, że macie możliwość zorganizowania zabawy weselnej z najlepszym w Krakowie widokiem na majestatyczny Wawel i Wisłę? Taką możliwość daje wam Sheraton Grand Krakow.

ŹRÓDŁO: WWW.PIXABAY.COM

Luksus i wygoda w weselnym wydaniu

Sheraton Grand Krakow proponuje Państwu Młodym niezwykle bogatą ofertę usług. Nowożeńcy mają możliwość stworzenia spersonalizowanego menu uczty weselnej, które konsultują z szefem kuchni. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, odnośnie wyboru dań, mają możliwość degustacji wszystkich kompozycji, które zaserwują swoim gościom. Hotel, prócz eleganckiej, przestronnej sali balowej, proponuje także inne ciekawe miejsca, również na świeżym powietrzu. Najciekawszym i najbardziej niezwykłym jest Taras Widokowy i Lounge Bar, który zapewnia niezapomniany widok na oświetlony zamek na Wawelu i Kraków, aż po horyzont. Unikatowy i nowoczesny wystrój wnętrz w połączeniu z historycznymi widokami wzmacnia przeżycia i czyni wesele szczególnym doznaniem. Sheraton Grand Krakow proponuje również cztery zróżnicowane pakiety ślubne oraz pakiet dla nowożeńców, które są opisane na stronie internetowej. Co więcej, do wyboru są aż trzy propozycje zestawów napojów, które pojawią się na stole podczas uroczystości. Oczywiście każdą z ofert można dostosować do potrzeb Pary Młodej.

FOT. MAT. PRASOWE HOTEL SHERATON GRAND KRAKÓW

Przygoda trwa dalej…

Nowożeńcy nie kończą swojej przygody z Sheraton Grand Kraków w momencie uroczystości weselnej. Dlaczego? Po zaślubinach, mają możliwość udania się do apartamentu narzeczeńskiego, a w podróż poślubną do jednego z 5700 hoteli na całym świecie, które należą do Marriott International. Mają do wyboru wiele kierunków podróży, między innymi Dominikanę, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Brazylię, Indie, Fidżi czy Portugalię. Państwo Młodzi na pewno znajdą idealne miejsce na spędzenie miesiąca miodowego. Z pewnością będą to niezapomniane chwile dla każdego z was.

www.sheratongrandkrakow.com

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: