WESELE USZYTE NA MIARĘ

Rytro to urokliwa miejscowość położona na południu Polski, a dokładniej w Beskidzie Sądeckim. Choć niewielka, jest zdecydowanie wyjątkowa – i to nie tylko ze względu na malownicze doliny, magiczny Poprad i ruiny średniowiecznego zamku. To właśnie tu Pary Młode mogą spełnić swoje najwspanialsze sny o wymarzonym przyjęciu weselnym. A to wszystko za sprawą zachwycającej Willi Poprad.
www.willapoprad.pl

 

Willa Poprad mieści się w okolicach jak z bajki – i właśnie takie wesele możecie tu zorganizować. Z jej tarasu rozpościera się widok na ruiny zamku Ryterskiego oraz niebywale malownicze doliny rzeki Poprad. To idealne wprost miejsce dla amatorów pięknych widoków. Nie brakuje tu przestrzeni oraz zieleni, w którą idealnie wpisuje się drewniana elewacja budynku. Wewnątrz jest bardzo dużo naturalnego światła, neutralnych kolorów oraz elementów drewnianych, które wyglądają przepięknie na żywo, jak i na fotografiach. Zarówno krajobraz i okolica oraz sam budynek zachwycą nawet najbardziej wymagających estetów. W Willi Poprad prym wiodą szczegóły, które nadają jej niebywałego, wyjątkowego charakteru – w centralnej części zobaczycie piękny witraż wykonany przez krakowską pracownię, a w sali balowej zachwycą Was olbrzymie żyrandole stworzone w polskiej manufakturze oraz wygodne, drewniane krzesła z Nowego Sącza. Taka dbałość o najmniejsze detale, oryginalne, ręcznie robione przedmioty i wyposażenie oraz postawienie przede wszystkim na jakość zdecydowanie dowodzą temu, że także i Wasze wesele będzie dopięte na ostatni guzik.

Sala balowa
W sali balowej zorganizujecie wesele nawet na 300 osób. W zależności od Waszych upodobań, możecie wybierać pomiędzy stołami okrągłymi i prostokątnymi. Piękny, ozdobny parkiet wywoła do tańca nawet najmniej chętnych gości. Z sali wyjdziecie na balkony, z których rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na pobliskie doliny oraz rzekę Poprad. Gdy wieczorem rozbłysną na nich lampki, poczujecie się jak w bajce. Sam wystrój oraz architektura Willi Poprad nawiązuje do dwudziestolecia międzywojennego. W tych drewnianych, ozdobnych elementach oraz elewacji naprawdę można się zakochać. Idealnie wpasują się one zarówno w sielski, romantyczny motyw przewodni wesela, jak również bardziej elegancki. Tak naprawdę, dzięki neutralnym kolorom oraz otwartości personelu gotowemu pomóc w każdej sprawie z pewnością zorganizujecie takie przyjęcie, o jakim od dawna marzyliście.

Menu weselne
Decydując się na przyjęcie weselne w Willi Poprad zupełnie nie musicie martwić się menu weselnym. To właśnie tutaj swe kucharskie fantazje, dzięki którym restauracja znalazła się w stu najlepszych z całej Polski, spełnia Szef Kuchni Artur Pasoń. Nie można zapomnieć, że potrawy, które wyczarowuje są tak pyszne, że restauracja została także wyróżniona w GAULT&MILLAU – francuskim przewodniku po restauracjach założonym przez dwóch krytyków. Warto dać się wykazać także doświadczonym cukiernikom, którzy stworzą na Wasze indywidualne zamówienie szalenie efektowny, a także popularny, i przede wszystkim przepyszny słodki stół.

 

To samo tyczy się tortu – dla tutejszych specjalistów nie ma rzeczy niemożliwych, nawet jeśli Waszym życzeniem będzie pięknie udekorowany, kilkupiętrowy wypiek. Wystarczy, że podzielicie się swoimi preferencjami, a cukiernicy przekują Wasze myśli w piękny tort weselny, który dzięki swojemu wyjątkowemu i naturalnemu smakowi długo będzie wspominany, zarówno przez Was, jak i Waszych gości. W Willi Poprad absolutnie wszystko będzie dokładnie takie, jakie sobie wymarzycie.

Począwszy od malowniczej okolicy, pięknego wystroju, a na wspaniałej kuchni kończąc. Doświadczeni specjaliści sprawią, że ten najczęściej nerwowy czas przygotowań minie Wam na przyjemnym oczekiwaniu. Nic więc dziwnego, że głównym mottem przewodnim podczas organizacji przyjęcia weselnego jest „Wesele uszyte na miarę”. Tutaj najważniejsi jesteście Wy, Wasi bliscy oraz Wasze wyobrażenia dotyczące TEGO DNIA. Możecie liczyć na porady najlepszych z najlepszych, jednak ich zadaniem jest przede wszystkim spełnianie oczekiwań Waszych oraz zaproszonych gości. Ponadto, na cały okres trwania przyjęcia do swojej dyspozycji będziecie mieli apartament, a na pierwszą rocznicę zostaniecie zaproszeni na przepyszną, uroczystą kolację. Jeśli więc szukacie przepięknego miejsca na organizację Waszego przyjęcia weselnego, w zapierającej dech w piersiach scenerii, w wspaniałej sali balowej, pod okiem najlepszych specjalistów, którzy dzięki swemu doświadczeniu zdejmą z Waszych barków niejeden ciężar związany z organizacją wesela oraz spełnią wasze najskrytsze, weselne marzenia – to dobrze trafiliście. Willa Poprad jest właśnie takim miejscem, w którym najważniejsi jesteście Wy.

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: