Wesele u Magdy Gessler. Ale Gloria kusi nie tylko smakiem

Kto choć raz widział,  jak Magda Gessler zmienia oblicze polskich lokali gastronomicznych, wie, że można jej zaufać. Najlepszej jakości produkty i przytulne wnętrze to podstawa. Jeśli szukasz idealnego miejsca na wesele w stolicy, restauracja Ale Gloria będzie słusznym wyborem.

 

Profesjonalna organizacja przyjęcia weselnego

Organizacja wesela w restauracji Ale Gloria to gwarancja najwyższej jakości usług – najsmaczniejszych potraw w całej Polsce i niesamowitej atmosfery. Przyszła Młoda Para będzie mogła wybrać jedną z pięciu sal dostępnych w restauracji. Wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy będą służyć pomocą przy wyborze menu, dekoracji i atrakcji, które mogą pojawić się podczas przyjęcia. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby całą organizację powierzyć profesjonalistom, którzy zatroszczą się o każdy szczegół.

 

Uczta dla zmysłów

Kuchnia Magdy Gessler to finezja, kunszt i nowatorskie podejście do znanych i lubianych potraw. Wysublimowany smak i niebanalne kompozycje na talerzach bez wątpienia zachwycą Was i Waszych gości. Będzie to prawdziwa uczta dla zmysłów!

 

FOT. MAT. PRASOWE: ALE GLORIA

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: