WESELE MARZEŃ W SERCU KRAKOWSKIEGO RYNKU

To jedyne miejsce, w którym Twoje marzenia o idealnym weselu staną się rzeczywistością.W naszym krystalicznym wnętrzu odbija się niczym w lustrze krakowski Rynek, a okna otwierają się na widok Sukiennic i zabytkowego Kościoła Mariackiego. Ta bajkowa przestrzeń pomieści wszystkie Twoje pragnienia.

Dyrektorka Crystal Palace opowiada o idealnym weselu w samym sercu Krakowa.

5 sposobów na idealne wesele, jedno miejsce.

Przestronna sala czy piękne oświetlenie? Duży parkiet czy komfortowy układ stołów? Przygotowania do wesela to ciąg nieustannych kompromisów, które potrafią obrócić najpiękniejsze marzenia w prawdziwy koszmar. Zestresowana? Koniec z kompromisami. Zamknij oczy i wyobraź sobie idealną przestrzeń. Zobacz jak profesjonaliści dbają o każdy – nawet najdrobniejszy – szczegół, a zza okien słychać hejnał z wieży Mariackiej. Takie miejsce już istnieje. Crystal Palace sprawi, że najważniejszy dzień w życiu będzie jeszcze piękniejszy.

fot. mat. prasowe firmy Crystal Palace

Jak ważna jest lokalizacja przy organizacji wesela?

Zdecydowanie jest to bardzo ważna kwestia, która wpływa na cały przebieg organizacji. Często wesele odbywa się w miejscu oddalonym od kościoła czy urzędu. Wiąże się to z koniecznością zapewnienia transportu dla Pary Młodej i gości weselnych. Proszę sobie wyobrazić, że istnieje miejsce, do którego można dojść pieszo lub dojechać dorożką, przemierzając wspaniałe, magiczne ulice starego Krakowa. Crystal Palace jest położony w wyjątkowej części krakowskiego Rynku w sąsiedztwie zabytkowego kościoła Mariackiego i legendarnych Sukiennic. To jedyne takie miejsce w Polsce.

fot. mat. prasowe firmy Crystal Palace

Jak opisałaby Pani przestrzeń Crystal Palace?

Od samego wejścia znajdujemy się w doskonale przemyślanej przestrzeni, pozwalającej na organizację wesela nawet dla 220 osób, w której każdy poczuje się jak w bajce. Taką wspaniałą atmosferę można uzyskać jedynie, kiedy uroczystość odbywa się na jednej, niepodzielonej na sale powierzchni i to właśnie stanowi jeden z głównych atutów Crystal Palace. Dodatkowo Parze młodej oferujemy przepiękny apartament, a gościom urokliwy hotel butikowy. Otwartą przestrzeń Crystal Palace rozświetlają duże okna, z których rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na najpiękniejsze zabytki Krakowa. Widok, który pozostanie z gośćmi na trwałe w ich pamięci i sercach, dopełniając wyjątkowości tego dnia.

fot. mat. prasowe firmy Crystal Palce

A co z wystrojem?

Kryształowe żyrandole oraz rozmieszczenie luster tworzą wyjątkową grę świateł, a to tak ważne w tworzeniu niepowtarzalnej atmosfery, która przełoży się np. na przepiękne zdjęcia. Wystrój Crystal Palace to połączenie klasycznej elegancji i wysublimowanego designu. Wszystkie elementy – od pięknych, okrągłych stołów, przez kryształowe fotele, aż po najdrobniejsze szczegóły dekoracji na stołach –  tworzą spójną całość. Wyjątkowy wystrój pozwala na piękną aranżację, dla której tylko wyobraźnia stanowi granice.

fot. mat. prasowe firmy Crystal Palace

Czy kuchnia jest równie ważna?

Oczywiście. Wesele w polskiej tradycji to synonim niepowtarzalnych aromatów i smaków. W Crystal Palace menu indywidualnie dopasowane do oczekiwań naszych gości realizowane jest pod okiem najlepszego szefa kuchni w Małopolsce, który zadba o najdrobniejsze detale dań. Całości dopełni nienaganny serwis profesjonalnej obsługi kelnerskiej.

fot. mat. prasowe firmy Crystal Palace

Co wyróżnia Crystal Palace?

Mamy jedyny w Polsce ekran przypominający taflę szkła, na którym możemy wyświetlić dowolną wizualizację, najwyższej jakości oświetlenie sceniczne i profesjonalne nagłośnienie. Ale najważniejsza dla nas jest relacja z naszymi gośćmi i spełnianie ich marzeń.

Miejsce to tworzone jest przez profesjonalistów z myślą o ludziach, z nadzieją na niezapomniane wspomnienia i doświadczenie piękna w krystalicznej postaci.

 

Więcej na crystalpalace.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: