Wasze tropikalne wesele

Marzy się Wam tropikalne wesele, choć od Hawaii dzielą Was tysiące kilometrów? Dla chcącego nic trudnego! Beztroski klimat można zorganizować w każdych warunkach. Przygotujcie się na dużą dawkę pozytywnej energii!

Idealnym miejscem na przyjęcie weselne byłaby oczywiście plaża. Jeśli jednak zabawa pod chmurką jest niemożliwa… Cóż, zaaranżujcie pomieszczenie! Musicie zadbać o lampiony, pochodnie, plecione kosze, leżaki lub hamaki. Stoły niech ozdabiają liście palmy i monstery oraz kwiaty w kolorach różu, pomarańczy i amarantu. Uroczymi dekoracjami stołów będą również serwetki w tropikalne wzory, np. flamingi oraz kosze z owocami: ananasami, pomarańczami i papajami.

Nie tylko pokażcie tę kulturę, ale ją również zasmakujcie! Postarajcie się o kolorowy i smaczny tort, owocowe sorbety, koktajle oraz kilka tropikalnych przekąsek w weselnym menu. Poproście barmana, aby serwował drinki w skorupach kokosów i ananasów. Z kolei DJ niech zadba o świetną zabawę i zorganizuje konkurs tańca hula! Waszym gościom dogodzicie również szeregiem drobnych dodatków, takich jak: naszyjniki z kwiatów, kapelusze, wachlarze oraz okulary przeciwsłoneczne.

Lekka i zwiewna sukienka, rozpuszczone włosy ułożone w delikatne fale oraz egzotyczny bukiet – to Panna Młoda, która na tropikalnym weselu oczaruje swoich gości. Pan Młody niech założy płócienną koszulę i luźne spodnie. Co powiecie na druhny w długich sukniach w kwiaty oraz drużbów ubranych w krótkie spodenki i kolorowe koszule? Wesele w stylu tropikalnym to prawdziwa fuzja kolorów i smaków. Dobra zabawa jest gwarantowana!

 

Magdalena Augustyn

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: