W sercu Krakowa

Jest wiele okazji, by wyrwa się na chwilę z domu. Czasem nawet nie chodzi o to, by zaczerpnąć świeżego powietrza i obcować z naturą, ale by zobaczyć inne miasto, przekonać się jak żyją tam ludzie, zwiedzić ciekawe zakamarki i poznać historię tego miejsca – powodów może być wiele. Jest dużo elementów, które przyciągają i sprawiają, że chcemy odwiedzić właśnie to miejsce. A co sprawia, że ty podróżujesz właśnie tam?

Lokalizacja

Hotel położony w centrum Krakowa, nad brzegiem zakola Wisły z widokiem na Wawel oraz w pobliżu wielu atrakcji kulturalnych i turystycznych. Pod względem lokalizacji Hotel Hilton Garden Inn Kraków  bije wszystkie inne hotele na głowę. Stąd jest niecały kilometr do najbliższego centrum handlowego, oraz do dzielnicy żydowskiej – Kazimierz. Zaledwie 60 km dzieli cię od jednego z ważniejszych miejsc na mapie Polski i obowiązkowego muzeum w trakcie pobytu w Krakowie – od Obozu Auschwitz –Birkenau. Nie można również nie wspomnieć o lotnisku w Balicach, które znajduje się jedynie 12 km od hotelu.

Pokoje

154 komfortowe pokoje oddane zostały do dyspozycji gości. Z każdego rozciąga się przepiękny widok na Stare Miasto, park lub rzekę. Wszystkie świetnie wyposażone między innymi w specjalne miejsce do pracy oraz niewiarygodnie wygodne łóżko. Sam design pokoi przyciąga tu turystów, a dzięki kompetentnej obsłudze mamy ochotę pozostać w tym miejscu na dłużej.

FOT. MAT. PRASOWE HOTEL HILTON GARDEN INN KRAKÓW

FOT. MAT. PRASOWE HOTEL HILTON GARDEN INN KRAKÓW

Udogodnienia

Hotel przygotował liczne udogodnienia dla swoich gości. Począwszy od ogólnodostępnego centrum fitness, gdzie w każdej chwili każdy klient hotelu może popracować nad sylwetką i zmierzyć się ze swoją kondycją, poprzez całodobowe centrum biznesowe dla zapracowanych, kończąc na dwóch restauracjach, barze i kawiarni, w których odpocząć można po długim dniu, odprężyć się i zjeść coś dobrego.

Hotel Hilton Garden Inn Kraków to świetne miejsce dla turystów ceniących sobie wygodę, stylowość i czas. Odnajdzie się tu zarówno rodzina z dziećmi, małżeństwo odreagowujące poślubny stres jak i przedsiębiorca na spotkaniu biznesowym.

www.hiltonhotels.com

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: