W odwiedzinach u Maniewskiego

Jeśli kobieta zmienia kolor włosów, ich długość lub ułożenie, w jej życiu szykują się wielkie zmiany. Jeśli dłużej się nad tym zastanowić – w twierdzeniu jest sporo racji. Być może dlatego wiele kobiet przed dniem ślubu decyduje się na metamorfozę w salonie fryzjerskim. Jeśli Ty również potrzebujesz zmian lub po prostu chcesz poprawić kondycję włosów przed tym wyjątkowym dniem, udaj się do specjalisty. Maniewski już na Ciebie czeka. 

Marka Maniewski to ponad 20-letnie doświadczenie w poprawianiu humoru kobietom. Nie ma bowiem nic przyjemniejszego niż być piękną i czuć się piękną. O to doskonale troszczą się specjaliści w salonach Maniewski.

FOT. MATERIAŁY PRASOWE FIRMY MANIEWSKI

Maniewski to technika, bezpieczeństwo i personalizacja. Możesz być pewna tego, że będziesz najważniejsza. Styliści zadbają o to, aby długość i kolor włosów idealnie dopełniały kształt twojej twarzy i kolor oczu.

FOT. MATERIAŁY PRASOWE FIRMY MANIEWSKI

Jeśli zdecydujesz się na całkowitą metamorfozę, do Twojej dyspozycji będą: główny stylista oraz asystent wspierający, którzy ocenią kondycję Twoich włosów, a następnie dobiorą fryzurę do Twojej cery, koloru oczu i osobowości. W zależności od kierunku, w którym pójdą zmiany, styliści wykonają dekoloryzację lub wstępną pigmentację, a następnie koloryzację główną, przy użyciu najwyższej jakości farb. Na tym nie koniec! Nadejdzie i czas na strzyżenie włosów oraz odżywianie. Na koniec rozmowa o codziennej pielęgnacji włosów i modelowanie.

FOT. MATERIAŁY PRASOWE FIRMY MANIEWSKI

Więcej na maniewski.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: