Ucieczka w królewskim stylu

Pierścionek zaręczynowy już lśni na palcu, termin uroczystości w urzędzie zarezerwowany,
a rodzice powoli uzupełniają waszą listę gości. A może rzucić to wszystko i wyjechać do… Krakowa?

Chwila wytchnienia

Czas przedślubnych przygotowań, chociaż jedyny w swoim rodzaju, cechuje się także nerwową atmosferą, która udziela się zarówno Młodej Parze, jak i ich najbliższym. Wszak trzeba całe wydarzenie przygotować od początku, oraz zadbać o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Czasem jednak, czując przesyt przytłaczających obowiązków, możecie zagubić gdzieś całą radość tego magicznego czasu, a nawet – niestety – coraz częściej się kłócić, nawet o błahostki. W takiej sytuacji warto więc pozwolić sobie na małe wagary. Jeżeli chcecie więc złapać chwilę wytchnienia i na spokojnie cieszyć się zbliżającą się uroczystością, Hotel Hilton Garden Inn Kraków, ma coś specjalnie dla was. Położony w samym centrum Krakowa, z widokiem na Wawel, bez wątpienia pozwoli zatrzymać magię chwili. Budząc się rano, pijąc aromatyczną kawę
i podziwiając panoramę jednego z najpiękniejszych miast w Polsce, możecie cieszyć się sobą nawzajem; bez pośpiechu, terminów i obowiązków. Tylko Kraków i wy. Czyż nie jest to ucieczka idealna?

FOT.MAT.PRASOWE HOTEL HILTON GARDEN INN

Widok na wspomnienia

Magia Krakowa może wam towarzyszyć nie tylko w czasie przedślubnym, ale również w tym najważniejszym dniu. Dzięki bogatej ofercie Hotelu Hilton Garden Inn Kraków, możecie także zaprosić swoich gości do wspólnego świętowania w tym królewskim mieście. Wystarczy jedno wasze słowo, a czekać na was będzie elegancka sala bankietowa, mistrzowie kuchni już będą kompletować weselne menu, a obsługa hotelowa przygotowywać pokoje hotelowe dla waszych gości. Podczas gorączki weselnej nocy, szukając chwili wytchnienia, zawsze można wyjść na zewnątrz i  podziwiać Wawelskie Wzgórze wraz z zakolem Wisły, które zaczarują was magią małopolskiego, królewskiego klimatu. Pamiętajcie też, że to ma być wasz dzień i wasze miejsce, więc – wybierając Hotel Hilton Garden Inn Kraków – od tej pory widok na Wawel będzie dla was wspomnieniem momentu, kiedy to zdecydowaliście się wspólnie iść przez życie.

FOTM.MAT.PRASOWE HOTEL HILTON GARDEN INN

A po weselu…

…zarówno wam, jak i waszym gościom, przyda się chwila wytchnienia. Po odpoczynku w hotelowych pokojach i pożywnym śniadaniu w czekających na was restauracjach, zarówno panie, jak i panowie, mogą skorzystać z obiektów dostępnych na terenie hotelu: w ofercie m.in. centrum fitness i Globe Cafe – jedyny w Polsce bar akredytowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Barmanów. Wszystko do waszej dyspozycji. Przed samym wyjazdem, możecie się jeszcze pokusić o spacer po królewskim mieście, gdyż Kraków słynie z wielu magicznych miejsc, które warto zobaczyć. Być może dla waszych gości będzie to pierwsza okazja to odwiedzenia Rynku Głównego, Sukiennic, oraz dzielnicy żydowskiej. Takie spotkanie z kulturą może stanowić wspaniałe zakończenie dla ślubnych uroczystości, pełnych wspólnie spędzonych chwil. Jeżeli więc czujecie, że zaczyna dopadać was przedślubny stres, nie bójcie się podjąć wyzwania i ucieknijcie do Hotel Hilton Garden Inn Kraków, bo właśnie tam możecie zacząć tworzyć własną, królewską legendę.

FOT.MAT.PRASOWE HOTEL HILTON GARDEN INN

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: