Ucieczka w królewskim stylu

Pierścionek zaręczynowy już lśni na palcu, termin uroczystości w urzędzie zarezerwowany,
a rodzice powoli uzupełniają waszą listę gości. A może rzucić to wszystko i wyjechać do… Krakowa?

Chwila wytchnienia

Czas przedślubnych przygotowań, chociaż jedyny w swoim rodzaju, cechuje się także nerwową atmosferą, która udziela się zarówno Młodej Parze, jak i ich najbliższym. Wszak trzeba całe wydarzenie przygotować od początku, oraz zadbać o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Czasem jednak, czując przesyt przytłaczających obowiązków, możecie zagubić gdzieś całą radość tego magicznego czasu, a nawet – niestety – coraz częściej się kłócić, nawet o błahostki. W takiej sytuacji warto więc pozwolić sobie na małe wagary. Jeżeli chcecie więc złapać chwilę wytchnienia i na spokojnie cieszyć się zbliżającą się uroczystością, Hotel Hilton Garden Inn Kraków, ma coś specjalnie dla was. Położony w samym centrum Krakowa, z widokiem na Wawel, bez wątpienia pozwoli zatrzymać magię chwili. Budząc się rano, pijąc aromatyczną kawę
i podziwiając panoramę jednego z najpiękniejszych miast w Polsce, możecie cieszyć się sobą nawzajem; bez pośpiechu, terminów i obowiązków. Tylko Kraków i wy. Czyż nie jest to ucieczka idealna?

FOT.MAT.PRASOWE HOTEL HILTON GARDEN INN

Widok na wspomnienia

Magia Krakowa może wam towarzyszyć nie tylko w czasie przedślubnym, ale również w tym najważniejszym dniu. Dzięki bogatej ofercie Hotelu Hilton Garden Inn Kraków, możecie także zaprosić swoich gości do wspólnego świętowania w tym królewskim mieście. Wystarczy jedno wasze słowo, a czekać na was będzie elegancka sala bankietowa, mistrzowie kuchni już będą kompletować weselne menu, a obsługa hotelowa przygotowywać pokoje hotelowe dla waszych gości. Podczas gorączki weselnej nocy, szukając chwili wytchnienia, zawsze można wyjść na zewnątrz i  podziwiać Wawelskie Wzgórze wraz z zakolem Wisły, które zaczarują was magią małopolskiego, królewskiego klimatu. Pamiętajcie też, że to ma być wasz dzień i wasze miejsce, więc – wybierając Hotel Hilton Garden Inn Kraków – od tej pory widok na Wawel będzie dla was wspomnieniem momentu, kiedy to zdecydowaliście się wspólnie iść przez życie.

FOTM.MAT.PRASOWE HOTEL HILTON GARDEN INN

A po weselu…

…zarówno wam, jak i waszym gościom, przyda się chwila wytchnienia. Po odpoczynku w hotelowych pokojach i pożywnym śniadaniu w czekających na was restauracjach, zarówno panie, jak i panowie, mogą skorzystać z obiektów dostępnych na terenie hotelu: w ofercie m.in. centrum fitness i Globe Cafe – jedyny w Polsce bar akredytowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Barmanów. Wszystko do waszej dyspozycji. Przed samym wyjazdem, możecie się jeszcze pokusić o spacer po królewskim mieście, gdyż Kraków słynie z wielu magicznych miejsc, które warto zobaczyć. Być może dla waszych gości będzie to pierwsza okazja to odwiedzenia Rynku Głównego, Sukiennic, oraz dzielnicy żydowskiej. Takie spotkanie z kulturą może stanowić wspaniałe zakończenie dla ślubnych uroczystości, pełnych wspólnie spędzonych chwil. Jeżeli więc czujecie, że zaczyna dopadać was przedślubny stres, nie bójcie się podjąć wyzwania i ucieknijcie do Hotel Hilton Garden Inn Kraków, bo właśnie tam możecie zacząć tworzyć własną, królewską legendę.

FOT.MAT.PRASOWE HOTEL HILTON GARDEN INN

Share

O MAGAZYNIE