Tylko BLACK&WHITE

Połączenie czarnego i białego z pewnością każdemu kojarzy się z klasyką, minimalizmem i elegancją. Dla niektórych nie są to barwy, które są symbolem radości i nie powinny być one motywem przewodnim wesela. Panna Młoda w pięknej białej sukni – to oczywistość, ale Pan Młody ubrany cały na czarno?

Do niedawna czarny był wręcz zabroniony. Goście nie mogli przyjść ubrani w ciemne kolory na wesele, a o jakichkolwiek dekoracjach nawet nie myślano. Współcześnie czerń jako motyw przewodni wesel jest popularniejsza niż kilka lat temu. Uroczystości w tych tradycyjnych kolorach są uznawane za bardzo wykwintne i eleganckie.

A jak rozpocząć przygotowania do uroczystości BLACK&WHITE?

  1. Najlepiej zacząć od wyboru zaproszeń, które już wprowadzą gości w klimat uroczystości. Te w kolorach czarno-białych są dostępne stacjonarnie jak i on-line w wielu sklepach z papeterią.
  2. Gdy zdecydujesz się Panno Młoda, na suknię ślubną w białym kolorze, postaw na czarne dodatki tj. ozdoby do włosów, biżuteria oraz buty. Być może Pan Młody będzie miał tyle odwagi, aby jego stylizacji była cała czarna.
  3. Dekoracja stołów wcale nie musi być strojna. Białe kwiaty i czarne winietki wystarczą, aby sala weselna była piękna.
  4. Ostatnim elementem, są słodkości, które muszą nie tylko smakować, ale również świetnie wyglądać! Postawcie na małe ale za to pięknie przystrojone smakołyki, oczywiście wszystko utrzymane w klimacie black and white.

 

Anna Stachowicz

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: