#TOP 7 prezenty dla gości DIY

Plusy własnoręcznie wykonywanych prezentów dla gości to ich niska cena, a także możliwość spersonalizowania ich w dowolny sposób. Goście z pewnością bardziej docenią drobiazgi, w które włożyłaś troszkę wysiłku i serca. Takie upominki dają piękne przesłanie: „Jesteś dla mnie ważny”!

1. Koperty lub woreczki z nasionkami do zasadzenia. Tani i oryginalny pomysł, będący romantycznym symbolem tego, że miłość rośnie tylko wtedy, kiedy ją pielęgnujemy. Na kopercie możecie wpisać podziękowania lub cytat.

fot. Pinterest

2. Do uroczych, maleńkich buteleczek przesypcie herbatę, którą wcześniej możecie wymieszać na przykład z lawendą, suszonymi owocami czy aromatycznymi kwiatami. Przewiążcie wstążeczką i dodajcie bilecik. Gotowe!

fot. Pinterest

3. Serduszka z materiału do samodzielnego uszycia – powinny nawiązywać do motywu lub koloru przewodniego wesela. Szpileczką można przybić bilecik z podziękowaniem, Waszymi imionami i datą ślubu. Doszyta wstążeczka sprawi, że serduszko nawet długo po weselu może zdobić lampkę czy biurko.

fot. Pinterest

4. Naturalne mydełka. Foremki w najrozmaitszych kształtach dają praktycznie nieograniczone możliwości! Wystarczy dodać na przykład płatki róż albo pokruszoną lawendę i nasze małe upominki w niczym nie będą ustępowały tym ze sklepu.

fot. Pinterest

5. Tani i sympatyczny pomysł. Ręcznie ozdobione mogą nawiązywać do motywu przewodniego Waszego wesela. Elegancko zapakowane będą cieszyły nie tylko podniebienie, ale i oko!

fot. Pinterest

6. Maleńkie roślinki w doniczce. Będą uroczą metaforą troski o drugiego człowieka i są pamiątką, która zostanie z Waszymi gośćmi na dłużej. Do doniczki wystarczy wbić patyczek z tekstem Waszego podziękowania. Należy jedynie uważać, aby nie uszkodzić roślinek.

fot. Pinterest

7. Aromatyczne woreczki, wypełnione ziarnami kawy albo mieszanką ziół lub kwiatów. Prezent, który posłuży długo i będzie się przyjemnie kojarzył. Lawendowy woreczek zawieszony w szafie odstraszy także mole.

fot. Pinterest

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: