Ta jedyna

Samochód sprzedamy, ciuchy wyrzucimy, perfumy zużyjemy. Jest wiele rzeczy, na których oszczędzamy, bo wiemy, że prędzej czy później i tak wymienimy je na nowsze. Tylko obrączki zostaną z nami, aż do śmierci. Obrączek się nie sprzedaje, nie zmienia.

FOT. MAT. PRASOWE YES

FOT. MAT. PRASOWE YES

Jubiler YES ma w swoim bogatym asortymencie wiele modeli, spośród których z łatwością wybierzemy te jedyne. Do wyboru mamy 7 rodzajów kruszców (obok najbardziej popularnych – żółtegobiałego złota, możemy również wybrać choćby tytan czy srebro). Jeśli zdecydujemy się na, modne w ostatnim czasie, obrączki z ozdobnymi kamieniami będziemy musieli zdecydować się na cyrkonie lub diamenty.

FOT. MAT. PRASOWE YES

FOT. MAT. PRASOWE YES

Zaręczynowy zawrót głowy

Zanim jednak złożycie sobie przysięgę przed przyszłym mężem stoi trudne zadanie wyboru pierścionka zaręczynowego. Podczas wyboru może sugerować się m.in. gotowymi kolekcjami (takimi jak: Amore czy Stella), rodzajem kamienia (diament, ametyst, a może biały topaz?) lub kruszcem (złoto lub platyna). Przyszły Pan Młody może również kierować się stylem pierścionka – bezpiecznym ponadczasowym, romantycznym, nowoczesnym lub geometrycznym.

FOT. MAT. PRASOWE YES

FOT. MAT. PRASOWE YES

Uniwersalne dodatki

Wśród asortymentu sklepu z łatwością znajdziemy dodatki, które sprawdzą się podczas ślubu: zawieszki, bransoletki czy naszyjniki, a dla Panów eleganckie zegarki. Dzięki temu jesteśmy w stanie samodzielnie dobrać poszczególne elementy, unikając przy tym sytuacji, gdy płacimy za cały zestaw, a nie wszystko nam się podoba. Dodatki, które wybierzemy posłużą nam nie tylko w dniu ślubu, ale przez całe lata.

www.yes.pl

www.yes.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: