ŚWIĘTUJEMY JUBILEUSZ 30 LAT W POLSCE

By uczcić wyjątkową rocznicę 30 lat naszej obecności w Polsce marka Rosenthal przygotowała dwie niespodzianki, którymi pragną podziękować miłośnikom porcelany w Polsce za trzy wspólne dekady.

Pierwszą z nich jest bestsellerowy serwis „Maria” w nowej jubileuszowej odsłonie. Limitowana kolekcja „Maria Flowers” została opracowana specjalnie na polski rynek i znakowana jest okolicznościową sygnaturą. Nowy wzór jest reinterpretacją dekoracji, która przez krótki okres w latach 20. XX wieku była dostępna w krajach skandynawskich. Z uwagi na obecność odcieni błękitów i różu nawiązuje on do współczesnych trendów.

Więcej na temat kolekcji sprawdź tutaj; wszystkie elementy dostępne w salonach i online.

Drugim ze sposobów na uczczenie jubileuszu jest książka, która podsumowuje niepublikowane dotąd materiały i wątki nieznane szerszemu gronu miłośników porcelany. W ponad 30 krótkich rozdziałach, z których każdy ilustrowany jest pięknymi zdjęciami, odsłaniamy niezwykły świat porcelany Rosenthal – prezentujemy anegdoty, wspomnienia, komentarze związane z prowadzonymi przez nas działaniami, przygotowanymi wystawami, współpracującymi artystami i projektantami oraz kolekcjami, które towarzyszyły nam w ciągu minionych 30 lat. To propozycja zarówno dla tych, którzy znają markę i produkty manufaktury, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z porcelaną.

Więcej na temat książki sprawdź tutaj; książka dostępna jest samodzielnie lub w zestawie upominkowym z kubkiem „Maria” i łyżeczką Sambonet w salonach i online.

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: