Spotkania ślubne I SWEAR w Owczarni 14.10.2018

„Organizując śluby i wesela staram się nakłonić pary na niekonwencjonalne rozwiązania. Nietypowa suknia, tort, aranżacje kwiatowe, dodatki, kąciki tematyczne i co najważniejsze oryginalne miejsce. Na mapie Polski odnajdziemy setki takich miejsc, chodź poszukiwania bywają trudne. Aby pomóc Młodym Parą w zorganizowaniu alternatywnego przyjęcia weselnego postanowiłam odkrywać, a następnie pokazywać architektoniczne perełki w ślubnych odsłonach i tak powstał projekt I swear – spotkania ślubne” – mówi Gabriela Stolorz

 

Projekt „I swear” pomaga wypromować nieodkryte miejsca na mapie Polski, które idealnie nadają się do organizacji nietypowego przyjęcia weselnego. Pierwszą edycję organizujemy w Owczarnia w Węgierskiej Górce otoczonej górami, mającej własną Bacówkę, alpaki oraz gromadę owiec, które nadają wyjątkowy klimat temu miejscu. Przyjęcie na ponad 200 os. możecie zorganizować w drewnianej stodole, a ceremonie zaślubin zaaranżować w plenerze w otoczeniu zwierząt, zieleni i gór. To idealne miejsce dla osób kochających naturę i boho klimaty. Niepozorna Owczarnia na jesień zabłyśnie na Waszych oczach dzięki najlepszym firmą z branży ślubnej. Wydarzenie ma formę targów, chodź główną ideą było zainspirowanie par do organizacji przyjęcia weselnego w stodole, jurcie, starym lofcie, na ogrodzie, barce, w spichlerzu czy przydomowej szklarni. W jednym miejscu znajdziecie mnóstwo inspiracji na swój ślub oraz podwykonawców, którzy sprawią, że Wasz dzień będzie taki jak od dawna sobie wymarzyliście. 

Sesja promująca to wydarzenie miała przedstawić Owczarnię w niestandardowych dwóch odsłonach glamour i boho. Wnętrze Owczarni zaaranżowaliśmy bardziej elegancko opierając się na złotych i lustrzanych dodatkach, dodając do kwiatów trawy pampas, do zwiewnej sukienki założyliśmy przecudny złoty wianek, a torty oraz inne słodkości obsypane były jadalnym złotem. Na zewnątrz stworzyliśmy magiczne miejsce na ceremonię zaślubin stawiając tipi i strzeliste dekoracje, a w tle towarzyszyły nam malownicze góry, owce i alpaki. Standardowy wianek panny młodej zastąpiliśmy przepięknym słomkowym kapeluszem, który idealnie współgrał z naszą boho koncepcją.

 „I swear – spotkania ślubne” już za dwa miesiące, serdecznie zapraszam do spędzenia jesiennego weekendu razem z nami! Szykujemy dla Was moc atrakcji. 

Organizator „I swear – spotkania ślubne”

Gabriela Stolorz właściciel firmy bemywife 

  

14.10.2018 | 11:00-18:00 | Owczarnia | Węgierska Górka | Wstęp: 5 zł

www.i-swear.pl 

Zdjęcia: Elena Matiash Photography
Film: Hey Folks Films
Miejsce: Owczarnia
Organizacja: bemywife
Tort i słodki stół: bemycake – słodkie stoły
Papeteria: Papierove
Dodatki do włosów: Cudne wianki
Aranżacja kwiatowa i dekoracje: Wionek Woniaczka
Makijaż i fryzura: Pomadka i Puder Joanna Gluza
Suknia: Warsaw Poet

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: