Ślub i Wesele w Norweskiej Dolinie

Marzysz o weselu w unikatowym miejscu, otoczonym magiczną aurą miłości i szczęścia? Zorganizuj przyjęcie w Norweskiej Dolinie w Szklarskiej Porębie.

Norweska Dolina to idealne miejsce na ceremonie ślubne, wesela, niezapomniane zaręczony czy inne uroczystości, które chcielibyście uświetnić magicznym klimatem, znakomitym jedzeniem i doskonałą oprawą muzyczną. W naszej ofercie znajdują się imprezy plenerowe, w Sali bankietowe lub bardziej kameralnych wnętrzach zorganizowane z pełną aranżacją i przy pomocy wedding plannera.

Piękna architektura, ekskluzywne wille z unikatowymi apartamentami oraz jedyne w swoim rodzaju źródełko życia i miłości sprawią, że ten wieczór będzie prawdziwie wyjątkowy! Dzięki pracy wybitnych Executive Chefs, Marcina Biernackiego i Thierry Ayela, stworzymy zestaw wybornych dań  i deserów dobranych zgodnie z Waszymi preferencjami. Pozwólcie nam dopieścić Wasze podniebienia! Organizując przyjęcie w Norweskiej Dolinie, nie musicie martwić się o zapewnienie gościom noclegu. W naszym wikingowym miasteczku będą mogli przenocować wszyscy zaproszeni

Zapraszamy do Norweskiej Doliny!

http://www.aparting.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: