Silesia Wedding Day już po raz czwarty!

Już w najbliższą niedzielę, 29 października, Katowice zamienią się w prawdziwe centrum ślubne, na którym nie może was zabraknąć. Przed nami bowiem kolejna – czwarta odsłona Industrialnych Targów Silesia Wedding Day!

 

Poszukiwany, poszukiwana

Ostatnią niedzielę października każda przyszła Młoda Para powinna mieć zaznaczoną na czerwono w swoich kalendarzach. Dlaczego? Odbywają się wówczas targi Silesia Wedding Day, czyli jedno z najbardziej prestiżowych eventów w Polsce. Katowicka Fabryka Porcelany otwiera wówczas swoje podwoje zarówno dla wystawców, jak i dla wszystkich zainteresowanych tematyką ślubną. Wśród 67 wystawców, których będzie można spotkać w tym roku, znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie; poczynając od ślubnego ubioru, poprzez biżuterię i dodatki, catering, aż po wybór fotografa i papeterii. Na tych z was, którym daje się we znaki przedślubna gorączka, czekać będą także konsultanci ślubni, którzy udzielą odpowiedzi na nurtujące was pytania. Wszystko to otoczone będzie magią industrialnego miejsca, jakim jest Fabryka Porcelany, o powierzchni ponad 800 mkw.

FOT. MAT. PRASOWE SILESIA WEDDING DAY

Kto na liście wystawców?

Cechą charakterystyczną targów jest ich wieloaspektowość. Stąd też, grupy wystawców podzielić można na takie strefy, jak: fotografia i film, fotobudka,  konsultant ślubny, słodkości i catering, napoje, papeteria, dekoracje, suknie ślubne, garnitury, biżuteria i dodatki, kwiaty, muzyka, sale, ceremonia zaślubin, uroda,samochód.

Pełną listę wystawców znajdziecie tutaj.

FOT. KATARZYNA PYRCHAŁA POTOGRAFIA

Garść szczegółów

Wybierając się na Silesia Wedding Day, powinniście sobie zarezerwować czas od niedzielnego przedpołudnia, gdyż wydarzenie trwać będzie w godzinach od 11.00 do 18.00. Specjalnie z myślą o was, organizatorzy zaplanowali również specjalną strefę chillout dla gości przed wejściem do bistro Prodiż. W miejscu tym odnajdziecie chwilę wytchnienia między rozmowami z wystawcami o czekającym was najważniejszym dniu. Tam również, przy aromatycznej kawie i słodkościach, śmiało będzie można wymienić się kontaktami z innymi gośćmi z branży.

Ten najważniejszy dzień

Bez wątpienia, najważniejszym dniem w życiu każdej Młodej Pary jest dzień ich ślubu. Aby się jednak dobrze do niego przygotować, warto wyznaczyć sobie jeszcze jedną ważną datę. Niech to będzie właśnie 29 października – data Silesia Wedding Day w Katowicach.

strona główna wydarzenia: www.silesiaweddingday.pl 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: