Podziękowania dla rodziców – najnowsze trendy

Moment podziękowań dla rodziców to nieodzowny element każdego ślubu oraz uroczystości weselnej. Pragniemy Wam przedstawić najnowsze trendy w podziękowaniach dla rodziców. Kwiaty nie stanowią już najważniejszego elementu, obecnie Pary Młode stawiają na trwałe podarunki, które wzruszają do łez oraz pozostają wyjątkową pamiątką na długie lata.

Drewniane skrzynie z wyjątkowym wypełnieniem

Pięknym gestem w stronę ukochanych rodziców jest drewniana, bogato wypełniona skrzynia ze wzruszającą dedykacją oraz Waszymi podpisami. W skrzyni z upominkami dla rodziców mogą znajdować się ekskluzywne migdały, dobra kawa i ulubiony szampan.

Skrzynia z kompletem kubków czy eleganckich filiżanek dla rodziców to najnowszy trend. Pięknie zdobione kubki, które można spersonalizować, czy eleganckie filiżanki z niesamowicie połyskującymi napisami sprawią, że poranna kawa czy herbata będą przywoływały wspomnienia z dnia ślubu ukochanych dzieci.

Wzruszające podziękowania w eleganckiej ramie

Ponadczasowe, kunsztownie wykonane podziękowania w formie ozdobnej karty w ramce to wytworny prezent, który zawsze się sprawdza. Piękny i szczery tekst podziękowań wpisany złoconą czcionką w kontur serca sprawi, że rodzice poczują się wyjątkowo docenieni. Podziękowania będą się pięknie prezentowały w eleganckiej ramie na półce z najważniejszymi pamiątkami w Waszym rodzinnym domu.

Prośba o błogosławieństwo w niecodziennej formie

Najnowszym trendem – może nie podziękowań dla rodziców, ale w ogóle upominków ślubnych – jest eleganckie drewniane pudełeczko, które zawiera czuły tekst skierowany do rodziców z prośbą o błogosławieństwo. Prośba o błogosławieństwo dostępna jest w wielu wzorach, które idealnie komponują się z aktualnymi kolekcjami.

Podziękowania w nowoczesnej wersji

Dla nieco odważniejszych dzieci oraz ich rodziców mamy także coś absolutnie nowego. Jeśli chcielibyście podziękować rodzicom w bardzo oryginalny sposób, podarujcie im plakat z podziękowaniami ukrytymi pod zdrapkami lub ulubiony zestaw win, na których można umieścić naszą najnowszą propozycję – personalizowane etykiety z podziękowaniami dla mamy oraz taty.

W ofercie największego w Internecie sklepu ślubnego http://slubnezakupy.pl znajdziecie podziękowania dla rodziców, jak też osobno dla mamy oraz taty czy ukochanych dziadków.

fot. mat. prasowe slubnezakupy.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: