Podróż przez świat obrączek

Do wyboru? Tak! Modne są zarówno te tradycyjne jak i te nowoczesne. Do koloru? Stanowczo tak! Królują różnobarwne kruszce, kolorowe kamienie i drewniane akcenty. Granicę wyznacza tylko wyobraźnia Młodej Pary.

Obrączki ślubne są symbolem trwałości uczucia wiążącego Młodą Parę. Odgrywają ważną rolę nie tylko w dniu ślubu, ale stają się także świadkami budowania wspólnej przyszłości nowożeńców. To biżuteria, która pozostaje blisko serca na wiele długich lat i właśnie dlatego powinna zachwycać i odzwierciedlać styl właścicieli.

FOT. PASTELOVE KADRY

Obrączki należące do naszych dziadków były proste i klasyczne. Najczęściej wykonane z żółtego złota, pozbawione udziwnień i dodatkowych ozdób. Choć nadal cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony Młodych Par, po piętach depcze im bogata oferta wyrobów zróżnicowanych zarówno pod względem kolorystyki, kształtu, jak i tworzywa, z jakiego zostały wykonane. Wybór obrączek to ważna decyzja, dlatego warto się upewnić, że narzeczeni zdecydują się na modele w pełni oddające ich charakter i osobowość.

PRACOWNIA EMDEKI/GALERIA OLISSIMA

 

Obrączki z duszą

Jubilerzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom narzeczonych i proponują nowe formy współpracy, od etapu projektowania po końcową realizację projektu. Obrączki same w sobie mają wymiar symboliczny, jednak kiedy zostaną wykonane własnoręcznie, zyskają unikalną wartość. Młoda Para w warsztacie złotniczym może omówić, zaprojektować oraz samodzielnie zrealizować wymarzone obrączki. Nad pracą czuwa doświadczony artysta złotnik, który w razie potrzeby doradza i koryguje poszczególne etapy prac. Celem jest stworzenie obrączek zindywidualizowanych, które będą w pełni odzwierciedlać pragnienia i marzenia

YES

JUBILER SCHUBERT

Młodej Pary. To propozycja idealna dla tych, którzy lubią się wyróżniać.

Współcześnie obrączka ślubna może być nie tylko symbolem, ale także nowoczesnym gadżetem. Dzięki wbudowanym czujnikom można poczuć, a nawet zobaczyć rytm bicia serca naszego partnera. Obrączkę wystarczy dotknąć i już po chwili pierścionek podświetli się, a w aplikacji wgranej na smartfonie będzie można odczytać puls ukochanej osoby.

SWEPOL

Jest to gadżet idealny dla par, które naprawdę nie mogą bez siebie żyć i pragną pozostać w ciągłym, bezpośrednim kontakcie.

Śmiałe Matching Tatoo

Alternatywę dla tradycyjnych obrączek może stanowić projekt Matching Tatoo. To pasujące do siebie tatuaże, które zakochani wykonują na serdecznym palcu lub w zupełnie innym miejscu na swoim ciele. Wzór jest dobierany indywidulanie, jego ostateczny kształt zależy tylko od preferencji i wyobraźni Młodej Pary. Matching Tatoo mogą funkcjonować razem, ale również osobno. Często są to motywy będące symbolem, nieoczywistym i tajemniczym, rozumianym tylko przez Młodą Parę. Inicjały, data ślubu lub grafiki bliskie ich sercu. Takiej obrączki z pewnością nie zgubimy! Matching Tatoo to rozwiązanie dla par, które cechuje duża kreatywność oraz oryginalność.

FOT. MAT. PRASOWE ZACZYK WOOD RINGS

Zainspirowane naturą

Pary poszukujące rozwiązań ekologicznych i nietuzinkowych powinny zwrócić uwagę na popularne w ostatnim czasie obrączki wykonane z drewna. Efekt naturalnego piękna zamkniętego w klasycznym okręgu uzyskuje się dzięki specjalnej metodzie gięcia drewna na gorąco. Opcją pośrednią, łączącą klasykę z duchem eko, mogą okazać się obrączki wykonane z metali szlachetnych i inkrustowane drewnem. Podstawę tradycyjnie stanowi złoto, platyna, tytan czy pallad, a na nie nanoszone są drewniane elementy wykonane z hebanu lub palisandru. Takie połączenie materiałów może zostać dodatkowo wzbogacone obecnością dowolnych kamieni szlachetnych.

FOT. PASTELOVE KADRY

Bez względu na to, czy Młoda Para pozostanie wierna klasyce, czy zdecyduje się na ekstrawaganckie obrączki, to ich wybieranie lub projektowanie powinno ekscytować i sprawiać mnóstwo radości. To biżuteria, która stanie się wysmakowaną pamiątką miłości dzielonej przez nowożeńców przez wiele kolejnych lat.

Magazyn WESELE 1/45/2017 Ewelina Szczęsna-Misina

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: