Plakat na ślubie?

Nietuzinkowym pomysłem do zastosowania na weselu są plakaty. Można je wykorzystać na wiele sposobów: jako oznaczenia stołów, prezent dla rodziców, podziękowanie dla świadków, zabawne informacje dla gości czy po prostu jako dekorację, która ukaże Was jako Parę z charakterem. Pomysłów jest wiele – zebraliśmy najlepsze inspiracje z Pinteresta na plakaty do samodzielnego wykonania.

Nawet, jeśli z plastyki mieliście w szkole dwóje to na pewno poradzicie sobie z samodzielnym wykonaniem plakatu. Jest do banalnie proste i niedrogie! Potrzebujecie ozdobny papier w jasnym kolorze lub zwykłe białe kartki brystolu, flamastry, farby lub kolorowe długopisy do pisania oraz naklejane ozdoby według uznania (mogą to być wstążki lub kwiaty z bibuły). W sieci jest mnóstwo szablonów ozdobnych liter – dobierzcie ich charakter i kolorystykę do motywu przewodniego wesela.

Następnie wystarczy wybrać tekst do wpisania: mogą to być ważne dla Was sentencje, podziękowania, zabawne informacje dla gości (na przykład o tym, jakie zasady obowiązują na parkiecie), Wasze inicjały do ustawienia na centralnym stole czy po prostu Wasze podobizny. Rozplanujcie tekst na stronie i wykonajcie napis. Teraz wystarczy tylko oprawić plakat i gotowe! Praktycznie nieograniczony wybór ozdób stwarza ogromne możliwości, które musicie dostosować do charakteru Waszego przyjęcia. Jest to bardzo nietuzinkowy pomysł a z racji niskich kosztów jest coraz chętniej wykorzystywany przez pary. Pokażcie Waszą osobowość i wyróżnijcie się z tłumu dzięki pomysłowym plakatom!

fot. Pinterest

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: