Pierścionek zaręczynowy – propozycje

Nie trzeba chyba mówić, jak wyjątkowym dniem jest ten, w którym jedna osoba postanawia oświadczyć drugiej, że nie potrafi bez niej żyć. Moment ten dostarcza wielu wzruszeń, wiąże się z nerwowym oczekiwaniem i nadzieją na pozytywną odpowiedź wybranki. Zaręczyny wymagają także obecności pewnego elementu, który stanowy symboliczną zapowiedź małżeńskiej deklaracji. Mowa oczywiście o pierścionku zaręczynowym.

W naszej tradycji przyjęło się, że pierścionek taki mężczyzna wręcza swojej wybrance podczas zaręczyn. Przyjęcie go stanowi jasne wyrażenie tego, że kobieta chce wejść w związek małżeński z ofiarodawcą. Jeżeli wyraża zgodę, to zakłada pierścionek na palec serdeczny prawej ręki.

Zanim jednak nastąpi ten ważny moment  poprzedza go czas intensywnych rozważań oraz poszukiwania właściwego pierścionka. Dla niektórych panów wyzwaniem staje się już samo określenie jego rozmiaru w taki sposób, by nie wzbudzić podejrzeń ukochanej. A  to dopiero początek przygody! Złoty czy srebrny? Jaki wybrać kamień – klasyczny i nieśmiertelny brylant czy może jednak pomyśleć o szafirze albo szmaragdzie? Pytań zawsze jest wiele, ponieważ każdy chce, by ten moment był idealny i zachwycający.

Z pomocą poszukującym klasycznych i ponadczasowych rozwiązań przychodzi Jubiler Schubert. Firma ta, której początki sięgają XX wieku, proponuje swoim klientom najlepsze materiały oraz kamienie naturalne. Tym samym znajdzie się tu wiele propozycji także na pierścionek zaręczynowy.

Kolekcja pierścionków Schuberta to prostota w niezwykle wyrafinowanej odsłonie. Zastosowanie białego lub żółtego złota połączone z brylantem doskonale sprawdzi się w czasie zaręczyn. Dla osób ceniących sobie tradycję idealnym rozwiązaniem będą pierścionki z jednym kamieniem – skromne, ale jednocześnie ozdobne, w minimalistycznym stylu. A może połączenie sprzeczności? Wtedy warto poznać modele pierścionków, które łączą w sobie białe i żółte złoto, zaś całość zostaje zwieńczona brylantami.

http://www.jubilerschubert.pl

fot.mat.prasowe: Jubiler Schubert

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: