Pierścionek i kwiaty, aby oświadczyć się ukochanej kobiecie

Pomimo iż na świecie są miliardy ludzi, to wcale nie tak łatwo znaleźć tę drugą połówkę, z którą chcielibyśmy spędzić resztę życia. Jeśli jednak już znajdzie się ta jedyna, to nie powinno się zbyt długo czekać z oświadczynami. Jest to moment, w którym kobieta nabiera pewności co do uczuć i zamierzeń mężczyzny. Następujący po zaręczynach okres narzeczeństwa to wspaniały czas w życiu zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Co jest potrzebne do poproszenia lubej o rękę? Oczywiście pierścionek zaręczynowy oraz kwiaty.

Pierścionek zaręczynowy

Każda kobieta, czy się do tego przyznaje, czy nie, czeka na to, aby włożyć na palec pierścionek zaręczynowy. Większość pań nosi go nawet wtedy, gdy już jest dawno po ślubie. Dlatego warto postarać się, żeby taki dowód miłości był trwały i atrakcyjnie się prezentował. Najlepszym surowcem na zaręczynowy pierścionek jest oczywiście złoto. Zaleca się dokładnie przyjrzeć posiadanej przez partnerkę biżuterii i dobrać pierścionek odpowiadający jej gustowi. Do wyboru jest złoto w tradycyjnym żółtym odcieniu, białe złoto, jak i pierścionki, do wykonania których użyto obu tych materiałów.

Z całą pewnością warto przejrzeć ofertę sklepu Allezloto.pl. W sprzedaży dostępne są liczne kolekcje pierścionków zaręczynowych. Asortyment obejmuje biżuterię o tradycyjnym, jak i nowoczesnym wyglądzie. Bez problemu można tutaj kupić pierścionek z cyrkoniami lub diamentami w różnych kolorach i wielkościach. Sklep proponuje produkty na każdy rozmiar kobiecego palca.

Na ręce wybranki znaleźć się może pierścionek z jednym świecidełkiem, jak również obrączka z licznymi kryształkami na szynie. Wspaniałym wyborem okazać się może zakup złotego pierścionka z cyrkonią i przeplataną albo ażurową szyną lub dyskretnym sercem umieszczonym pod kamieniem. Kobiecie lubiącej odważne formy biżuterii warto sprawić nietypowy złoty pierścionek zaręczynowy, np. z grubą szyną przypominającą plecionkę lub złoty pierścień z paskami z czarnej emalii.

Kwiaty

Trudno wyobrazić sobie zaręczyny bez kwiatów. Tego rodzaju rośliny stanowią idealne tło dla pierścionka. W grę wchodzą zarówno pojedyncze sztuki kwiatów, jak również okazałe bukiety. Najbardziej popularne są czerwone róże. Jednak z powodzeniem możemy wybrać również inne gatunki, takie jak: frezje, gerbery, goździki lub lilie.

Warto dyskretnie podpytać wybrankę o ulubiony gatunek kwiatów. Aby nie zepsuć niespodzianki, takie pytania najlepiej zadać przy okazji i jakby od niechcenia. Należy również upewnić się, czy przyszła żona nie jest przesądna. Niektóre osoby przywiązują bowiem uwagę do koloru kwiatów. Na zaręczyny nie polecamy zakupu kwiatów w kolorze żółtym, który często utożsamiany jest z zazdrością lub niewiernością.

Miejsce oświadczyn

Decyzja o oświadczynach następuje wtedy, gdy już jakiś czas znamy tę drugą osobę. Wiemy, jakie ma oczekiwania i co lubi. Podczas wyboru miejsca oświadczyn warto wziąć pod uwagę poziom temperamentu kobiety.

Niektóre panie oczekują wydarzenia z jak największą ilością widzów, natomiast inne wręcz przeciwnie – marzą o tym, aby była to chwila bardzo intymna, w której towarzyszą tylko dwie osoby. Jeśli wybranka należy do pierwszej grupy kobiet, można pokusić się o organizację oświadczyn w najlepszej restauracji, na koncercie lub w innym miejscu publicznym. Nieśmiałe panie będą szczęśliwe z kolacji w zacisznym miejscu.

fot. mat. prasowe firmy

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: