Obrączki last minute

Ślub tuż tuż, a wy wciąż nie wybraliście biżuterii, którą nosić będziecie do końca życia?  ZoZo Luxury jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów i to w bardzo krótkim czasie. Obrączki, które są  dostępne w naszej kolekcji nie tylko jesteśmy w stanie wykonać je w ciągu dwóch tygodni, ale zapewnimy wam przy tym usługę na najwyższym poziomie.

Dzięki zespołowi doświadczonych jubilerów i własnej pracowni, przygotujemy dla was biżuterię, która zachwycać będzie zarówno dzisiaj, jak i za 20 lat. Niepowtarzalne wzornictwo i niemal nieskończone możliwości personalizacji, a także prywatny, luksusowy VIP room – dołożymy wszelkich starań, byście moment wyboru obrączek wspominali mile do końca wspólnych dni.

Kolekcja obfituje w mnogość wzorów i wykorzystywanych do jej stworzenia kruszców oraz kamieni szlachetnych.

Biżuteria ślubna z charakterem

Kolekcja obrączek z Pięcioma Żywiołami to niezwykła biżuteria ślubna, która odzwierciedla piękno i moc natury. Każda z obrączek symbolizuje jeden z pięciu żywiołów: ogień, ziemię, powietrze, wodę i eter, co nadaje im unikalnego charakteru.

Żywioł powietrza to zjawisko niezwykłe i pełne uroku. W idealny sposób oddaje piękno kamienia akwamarynu. W powietrzu unosi się delikatna, a jednocześnie silna energia, która podobnie jak kamień akwamaryn emanuje spokojem, harmonią i klarownością.

Żywioł wody, odzwierciedla kamień szafir. Jest pełen magii, elegancji i delikatności. Symbolizuje życie, płynność i przemijanie, a w tym samym czasie emanując siłą i trwałością.

Żywioł eteryczny odzwierciedla diament. Przepływa wokół nas z subtelną elegancją i pięknem, które zaskakują nas swoją mocą i wytrzymałością. Jest to żywioł, który przypomina nam, że piękno nie musi być kruche i ulotne, a delikatność może mieć w sobie siłę.

Kamień rubin, który odzwierciedla żywioł ognia, jest uważany za kamień miłości i namiętności. Jego intensywny kolor i moc oddają esencję żywiołu ognia, który przypomina nam o sile i pięknie życia. To kamień, który symbolizuje moc, siłę i odwagę, ale także przyjaźń i lojalność.

Szmaragd odzwierciedla żywioł ziemi. Jego blask przyciąga wzrok i oddaję piękno natury. Ziemia emanuje siłą i stabilnością a kamień szmaragdu harmonią i niezwykłą mocą.

Niepowtarzalne wzornictwo, które podkreśli wyjątkowość waszej miłości

Klasyczna kolekcja jest ponadczasowa i uniwersalna, ale urozmaiciliśmy ją dzięki różnorodnym profilom: płaskiemu lub zaokrąglonemu mniej lub bardziej. Mogą się różnić również szerokością od 2 do 10 mm. Wyróżniają się wykończeniem. Mogą być połyskujące, piaskowane, satynowane, szczotkowane, bądź matowe.

Obrączki zdobione witką jemioły symbolizują przede wszystkim siłę i nieśmiertelność, ponieważ jej zielone liście i czerwone jagody pozostają na drzewie przez całą zimę, przetrwają nawet w najtrudniejszych warunkach. Jemioła jest znakiem pokoju, miłości i szczęścia.

Obrączki w kształcie warkocza są małym dziełem sztuki, które nasi rzemieślnicy wykonują ręcznie w naszych pracowniach. Ich precyzja pozwoliła nam uzyskać niezwykłe złudzenie optyczne. Wzór warkocza w obrączkach ślubnych, niesie ze sobą wiele znaczeń, od jedności po tradycję, piękno i indywidualizm. Przypominają o sile i trwałości związku małżeńskiego, który jest budowany na miłości, szacunku i zaufaniu.

Personalizacja na wielu poziomach

Obrączki ślubne z dodatkową symboliką związaną z zainteresowaniami pary, to doskonały sposób na nadanie tym wyjątkowym elementom jeszcze większej wartości emocjonalnej. Dzięki temu, obrączki staną się bardziej osobiste i przypominać będą parze o ich miłości oraz wspólnych pasjach. Dla miłośników wspinaczki zaprojektowaliśmy delikatny zarys gór z zewnętrznej strony obrączek. Dodatkowo, na wasze życzenie, wykonamy dowolny grawer: kaligrafia, literki proste, pochyłe lub gotyckie. Możemy również ozdobić obrączki dowolną grafiką wektorową, a także pomóc ją zaprojektować.

Diamenty są na zawsze

W kolekcji znajdziecie wiele wzorów zdobionych najwyższej jakości diamentami. Zarówno w obrączkach, jak i w pierścionkach zaręczynowych, umieszczamy certyfikowane kamienie szlachetne takie jak rubiny, szafiry, szmaragdy, tanzanity czy bardzo rzadkie aleksandryty, które pozyskujemy tylko z najlepszych, sprawdzonych źródeł.

Diamenty to najlepsza inwestycja na niepewne czasy. W czasach niepokoju, inflacji i niespodziewanych wydarzeń wywołanych pandemią, opierają się spadkowi swojej wartości. Z biegiem lat tylko na niej zyskują.

Dzięki własnej pracowni i zatrudnianych przez nas jubilerów z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy gotowi spełnić wszystkie życzenia klienta, a nawet wspólnie z nim zaprojektować wymarzoną biżuterię. Nasi specjaliści są w stanie odwzorować także biżuterię rodową lub stworzyć całkiem nowe przedmioty, które zapiszą się w historii twojej rodziny na zawsze i będą przekazywane z pokolenia na pokolenie.

 

 

Naszych klientów zainteresowanych stworzeniem wspólnie biżuterii czy wyborem obrączek gościmy w cudownych wnętrzach prywatnego VIP roomu przy ul. Mokotowskiej 63 w Warszawie. Razem z nimi celebrujemy te chwile i pragniemy, by za wiele lat wspominali je z nostalgią, tak samo jak wybór ślubnych stylizacji, którym poświęcamy tak wiele czasu. Luksusowe wnętrza i miękkie tkaniny, którymi wykończyliśmy nasz VIP room, kieliszek najlepszego szampana, spokojna muzyka – brzmi o wiele przyjemniej niż wybór obrączek w zatłoczonym centrum handlowym, prawda? Taka usługa dostępna była kiedyś tylko dla nielicznych, a dziś otwieramy nasze drzwi przed każdym. Czekamy tam na was, by razem z wami stworzyć niezwykłe i piękne momenty warte wspomnień.

Fot. mat. prasowe ZoZo Design

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: