O miejscu, w którym je się wszystkimi zmysłami

Jest w Warszawie taki zakątek, o którym opowiem Wam na początek… A słynie on nie tylko z wyśmienitej kuchni, nadzorowanej przez samą Magdę Gessler, ale i ze wspaniałego, artystycznego wystroju, zainspirowanego młodopolską sztuką biesiadowania!

FOT. MAT. PRASOWE ALEGLORIA

Poczuć smak Młodej Polski

Restauracja AleGloria powstała po to, aby przypomnieć nam wyrafinowane, młodopolskie smaki. Dziś stawiamy na wygodę w jedzeniu, zapominając o tym, jak doskonale potrafili gotować nasi pradziadkowie! AleGloria istnieje właśnie po to, by nam o tym przypomnieć. Pełni rolę nie tylko restauracji, ale jest też swoistego rodzaju muzeum, w którym zachwycić się artystycznym wystrojem, a w końcu poznać prawdziwą sztukę młodopolskich  smaków.

Truskawkowe wnętrze

FOT. MAT. PRASOWE ALEGLORIA

Truskawki – to jedna z największych miłości założycielki restauracji – Magdy Gessler. Dlatego niech nie zdziwi Was truskawkowe wnętrze tego obiektu. Namalowane przez artystkę truskawkowe drzewa, nadają temu miejscu „swojskości”, stwarzając wrażenie niemal truskawkowego raju. Natomiast po podłogach tej niezwykłej restauracji przechadzają się drewniane gęsi. Warto tam zajrzeć nie tylko żeby spróbować potraw w młodopolskim guście, ale i żeby przyjrzeć się niezwykłemu wnętrzu.

Niezwykłe wesele

Oczywiście w tak magicznym miejscu odbywa się wiele eventów. Kto chciałby przeżyć wesele w młodopolskim stylu, dzięki AleGlorii ma taką okazję! Restauracja może pomieścić do 270 gości. Zapewne każdy z nich będzie pod wrażeniem serwowanych potraw i wystroju wnętrza. AleGloria posiada certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Także jest to miejsce nie tylko ciekawe i znane, ale i pewne.

FOT. MAT. PRASOWE ALEGLORIA

Odwiedź Ale Glorię!

Podobno wszędzie jest dobrze, ale najlepiej w domu…jednak kiedy choć raz odwiedzisz AleGlorię zaczniesz zastanawiać się, czy to właśnie nie o niej powinno być dane przysłowie. Jak tam trafić? Restauracja znajduje się przy placu Trzech Krzyży 3. Łatwo zapamiętać i łatwo trafić. Na co więc czekać?

FOT. MAT. PRASOWE ALEGLORIA

 

www.alegloria.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: