Nowa kolekcja – Pako Lorente

Ubrania Pako Lorente powstają zawsze w zgodzie z aktualnymi trendami i roztaczają nad sobą aurę wysokiej estetyki. Składają się wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, które pozwolą im wyglądać schludnie i estetycznie przez bardzo długi czas.

Moda to nie tylko atrakcyjne ubrania. Przede wszystkim ma ona pomóc uzewnętrznić swoje cechy charakteru, a także budować pewność siebie. Można się nią bawić i samodzielnie eksperymentować, kompletując swoje stylizacje. Nowa kolekcja Pako Lorente to ubrania, które w każdym zestawieniu prezentują się elegancko i niepowtarzalnie. Asortyment nowej kolekcji jest na tyle różnorodny, że każdy stylowy mężczyzna znajdzie w nim coś, co go zainteresuje.

 

Eleganckie garnitury, klasyczne jeansy czy wyjątkowe obuwie to produkty, które odpowiadają aktualnym trendom. Projektanci Pako Lorente wiedzą, z jakiej kolorystyki korzystać zimą, a także jakie wzornictwo podkreśli letnią, zwiewną stylizację. Dzięki temu każdy mężczyzna będzie na czasie z trendami ze światowych stolic mody jak Paryż czy Mediolan.

Więcej na pakolorente.pl

fot.mat.prasowe firmy Pako Lorente

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: