Natura i elegancja w jednym od ŚlubneZakupy.pl

Elegancja i naturalność w jednym, czyli dekoracje w stylu Botanica.

Z pozoru natura i salonowy szyk wydają się nie do połączenia – rzadko kojarzymy je razem. Wyobraźnia jednak nie ma granic, a nowa kolekcja internetowego sklepu ślubnego – www.SlubneZakupy.pl, o nazwie Botanica udowadnia, że jest to możliwe. Już dziś, wspólnie zajrzymy do magicznego świata dekoracji ślubnych, gdzie przyroda i elegancja idą w parze, a co więcej doskonale wzajemnie się uzupełniają.

Botanica to natura, która nigdy nie odpoczywa, dlatego na wzór dnia i nocy, kolekcja posiada dwa warianty: jasny (Botanica) oraz ciemny (Botanica Dark). Wersja jasna łączy w sobie klasyczną biel ślubną oraz wszelkie odcienie zieleni, w postaci bujnych liści – są to główni liście paproci. Ciemna odsłona to również zielone liście, ale tym razem, w połączeniu z magnetycznym tłem, w fioletowo-granatowych barwach. Wszystko to uzupełnione jest złotymi akcentami, które dodają dekoracjom wspomnianego szyku i elegancji.

Wachlarz dekoracji sklepu SlubneZakupy.pl, z eleganckim motywem botanicznym, jest bardzo szeroki. Znaleźć można w nim między innymi: zaproszenia, zawieszki na alkohol, ozdobne banery, pudełka na telegramy, pamiątkowe księgi gości weselnych, tabliczki na stoły i inne dodatki weselne. Stół ozdabiać może biały, bawełniany bieżnik oraz serwetki gęsto pokryte liśćmi paproci. Idealnie sprawdzą się też złote świece, lampiony o geometrycznych kształtach, a także winietki wypisane piękną, złotą czcionką. Przy nakryciach, goście znaleźć mogą słodkie podziękowanie w postaci cukierków-krówek lub innego upominku od serca, opatrzonego naturalnym, botanicznym bilecikiem.

Uzupełnieniem tego oryginalnego motywu będą dekoracje wykonane z zielonych wieńców, ozdobionych dowolnymi kwiatami. Podkreślą one naturalność, świeżość oraz lekkość prezentowanego w dekoracji stylu.

Aranżacje widoczne na zdjęciach przygotowała Natalia z firmy ManufakturaSlubna.pl

Miejsce zdjęć: Regatta Hotel Restauracja SPA

Dodatki i dekoracje ślubne znajdziecie w największym w Polsce ślubnym sklepie internetowym www.SlubneZakupy.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: