Największe Targi ślubne w Polsce wschodniej relacja

W weekend 24 i 25 listopada hala Targów Lublin już po raz 16. wypełniła się po brzegi ślubnymi inspiracjami. Te największe po tej stronie Wisły targi ślubne – ONA&ON, zgromadziły w tym roku rekordowo, bo aż 118 wystawców. Wszystkie usługi weselne w jednym miejscu, najnowsze trendy, zachwycające pokazy mody i konkursy z nagrodami przyciągnęły ponad 4,6 tysiąca gości.

Targi były doskonałą okazją do sfinalizowania spraw związanych z organizacją ważnego wieczoru w jednym miejscu i czasie. Co roku staramy się, żeby oferta naszych wystawców była kompleksowa i różnorodna. W tym roku udało nam się to osiągnąć. Odwiedzając Targi można było zaplanować ślub i wesele od A do Z – mówi Dorota Kulik, koordynator Targów ONA&ON – Ślub, Studniówka, Karnawał.

Podczas wydarzenia można było znaleźć: suknie ślubne i wieczorowe,  garnitury i dodatki dla Panów, biżuterię i obrączki, zaproszenia, auta do ślubu. Pojawiła się cała gama usług weselnych- fotografów, kamerzystów, kwiaciarni, cukierni, wizażystów, atrakcji weselnych, zespołów muzycznych, firm cateringowych i dekoratorskich.  Zaprezentowane zostały najnowsze trendy ślubne i nowości nadchodzącego sezonu.

Jak co roku przygotowana była przestrzeń pokazowa. Na wybiegu odbyły się  pokazy mody – sukien ślubnych i wieczorowych, konfekcji męskiej, kolekcji dziecięcej oraz biżuterii. Zorganizowano też warsztaty dopasowania bielizny ślubnej, co zawsze stanowi nie lada wyzwanie dla panien młodych. Natomiast profesjonalni tancerze poprowadzili lekcję pierwszego tańca.

Zwiedzający Targów ONA&ON mogli liczyć na specjalne rabaty i promocje. Wielu wystawców z tej okazji przygotowało oferty specjalne. Nie zabrakło też różnego rodzaju konkursów, w których do wygrania były m.in. bony na suknię ślubną i wieczorową, garnitury, obrączki i biżuterię.

fot. mat.prasowe: Targi ONA&ON

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

PARTNERZY:

POLECAMY: