Moc kamieni szlachetnych

Mężczyzna, pragnący oświadczyć się swojej ukochanej, staje przed trudnym zadaniem wybrania tego wyjątkowego pierścionka.

Jak więc poradzić sobie z tym wyzwaniem?

 

Dostosowanie i jedność

Każdy znak zodiaku ma przypisane do siebie konkretne kamienie. Ich obecność i posiadanie ma dawać siłę, rozszerzać horyzonty i pomagać w podejmowanych działaniach. I tak na przykład do zodiakalnego lwa pasuje rubin, który ma poszerzać mu zrozumienie istoty miłości, natomiast wodnik dzięki obecności topazu otwiera się na świat i innych ludzi. Oczywiście kamieni pasujących do każdego z znaków zodiaku jest znacznie więcej, jednak warto skupić się na tym aspekcie i dobrać pierścionek zaręczynowy oraz kamień odpowiadający wybrance pod względem zodiakalnym. Będzie to unikatowe i oryginalne połączenie, które dodatkowo będzie pełniło funkcję talizmanu.

FOT. MAT. PRASOWE JUBILER SEZAM

Poszukiwanie ideału

Znalezienie pierścionka z pasującym do zodiaku kamieniem wydaje się być trudnym zadaniem, tym bardziej, jeśli ma on być naprawdę wyjątkowy. Dlatego też warto przejrzeć ofertę Jubilera Sezam, który specjalizuje się w wytwarzaniu biżuterii z użyciem szerokiego przekroju kamieni, zachowując przy tym niezwykle atrakcyjne ceny produktów. Znajdziemy tutaj pierścionki z szmaragdem, opalem, szafirem czy też topazem. Tak szeroki wybór kruszcu sprawia, że każdy mężczyzna znajdzie klejnot pasujący do charakteru partnerki, a dodatkowym atutem będzie również to bardziej mistyczne, zodiakalne dopasowanie.

FOT. MAT. PRASOWE JUBILER SEZAM

Dopracowanie do najmniejszego szczegółu

Jubiler Sezam zadba o każdy aspekt związany z tym wyjątkowym wydarzeniem, jakim są zaręczyny, prezentując ofertę grawerunku. Tak spersonalizowany pierścionek będzie miał jeszcze większą wartość sentymentalną, przywołując wspomnienia tego cudownego dnia. Co więcej, przy zakupie przekraczającym 350 złotych, oferta ta do 10 znaków jest całkowicie nieodpłatna. Całość zostanie zapakowana w stylowe, firmowe pudełko.

Zaręczyny są nadzwyczajnym dniem dla obojga z was. Warto więc sprawić, aby wszystko było dopracowane do najmniejszego szczegółu, a przede wszystkim wybrać pierścionek adekwatny do tej okazji i dopasowany do kobiety, której chcemy zadać najważniejsze w życiu pytanie.

www.jubilersezam.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: