Manicure hybrydowy – dlaczego warto robić go samemu?

Zadbane dłonie to kwintesencja elegancji kobiety, jednak pielęgnacja i manicure pochłaniają sporo czasu. Dlatego tak ogromną popularnością zaczęły cieszyć się lakiery hybrydowe, które pozostają na paznokciach przez około dwa tygodnie praktycznie w idealnym stanie. Jednak konieczność spędzania długich godzin u kosmetyczki zniechęca  wiele pań. Dziś podpowiemy jakie są zalety samodzielnego wykonywania manikiuru hybrydowego.

  1. KOSZTY

Inwestując we własny zestaw (lampa, lakiery, baza, top coat, bloczek polerski, pilnik łódka, cleaner, aceton, patyczki do odsuwania skórek, bezpyłowe waciki) jego koszt zwraca nam się już po około 3 użyciach, a zaoszczędzone pieniądze można  przeznaczyć na inne przyjemności.

 

  1. EFEKT

Masz pełny wpływ na to, jak wyglądają twoje paznokcie – znasz je najlepiej i wiesz jak je pielęgnować, dlatego jest spora szansa, że twój manicure będzie trwalszy i po prostu będzie się lepiej prezentował.

 

  1. WYRAŻASZ SIEBIE

Nie musisz obawiać się o to, że kosmetyczka nie będzie miała koloru, który skradł Twoje serce, bo sama odpowiadasz za wyposażenie swojego „salonu”. Możesz więc w pełni wyrażać swoją osobowość.

 

  1. RELAKS

Mając własny zestaw do manikiuru hybrydowego możesz organizować wieczorki dla urody z przyjaciółkami. Spotkania z ludźmi, których lubisz połączone z pielęgnacją dłoni i nowym manikiurem to świetny pomysł na miłe spędzenie czasu.

 

  1. SZYBKIE POPRAWKI

Jeżeli na twoich hybrydach pojawi się coś, co będzie wymagało interwencji – złamanie, odprysk czy odrost – nie będziesz musiała czekać, aż Twojej kosmetyczce zwolni się termin. Możesz dokonać poprawek natychmiast, bez konieczności pokazywania światu swojej urodowej niedyspozycji.

 

  1. PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM

Już nigdy więcej nie będziesz musiała nudzić się u kosmetyczki. Możesz włączyć ulubioną muzykę, serial, zaparzyć aromatyczną kawę lub zapalić świeczkę o zapachu, który Cię uspokaja a wtedy zwykłe robienie hybrydowego manikiuru zamieni się w terapeutyczną sesję relaksacyjną… Dbasz nie tylko o urodę, ale o także o zdrowie psychiczne.

 

Jest mnóstwo korzyści z posiadania zestawu do samodzielnego malowania paznokci lakierami hybrydowymi. Najważniejsze, aby nie zniechęcać się przy pierwszych nieudanych próbach. Trening czyni mistrza, więc każde kolejne podejście będzie coraz lepsze a efekty bardziej satysfakcjonujące. Warto pamiętać, aby nie eksperymentować tuż przed ważnymi wydarzeniami – presja oczekiwania idealnego rezultatu może wywołać stres a ten nie sprzyja precyzji. Stopniowe ćwiczenia pozwolą nabrać wprawy a Ty będziesz mogła cieszyć się pięknymi dłońmi i dobrym samopoczuciem. Jeżeli planujesz wykonanie hybryd na przyjęcie weselne koniecznie sprawdź kolekcję „wedding” marki INDIGO. Pod zabawnymi nazwami, takimi jak „Monogamy is not funny” albo „I’m not sure” kryją się przepiękne, trwałe kolory idealne na tę wyjątkową okazję. Lakiery tej firmy pozwalają na wykonanie pięknego manikiuru nawet mniej doświadczonym paniom a to dzięki takim zaletom jak wysoki poziom pigmentacji, nie zalewanie skórek, szybki czas utwardzania i odporność na odpryskiwanie. Zdecydowanie polecamy!

Więcej ślubnych inspiracji na stronie: www.indigo-nails.com

Edyta Saracka

fot. mat. prasowe Indigo

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: