Magiczne wesele w góralskim stylu

Przyjęcie weselne to niezapomniany i wyjątkowy moment w życiu wszystkich zakochanych. Tego dnia zależy nam, by wszystko wyszło idealnie, począwszy od miejsca, poprzez smaczne jedzenie oraz dobrą zabawę. Dlatego warto wybrać nieoczywiste rozwiązanie. Ślub w malowniczym Zakopanem, w miejscu inspirowanym energią tatrzańskiej przyrody.

Marzysz o przyjęciu weselnym w unikalnym miejscu, otoczonym magiczną aurą miłości i szczęścia? Zaplanuj wesele marzeń w góralskim stylu! W najbardziej romantycznym Hotelu Marcure Zakopane z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Tatr lub w stworzonej z miłości do stylu zakopiańskiego restauracji Góralska Tradycja.

Restauracja Góralska Tradycja to idealne miejsce na wesele oddające to, co w Zakopanem najpiękniejsze. Przepiękne wnętrza łączące elegancję i góralską fantazję, znakomite jedzenie dostosowane do preferencji Państwa Młodych oraz doskonała obsługa – to wszystko sprawi, że ten dzień będzie najpiękniejszym w Waszym życiu!

Każdy element wystroju Góralskiej Tradycji jest dopracowanym dziełem sztuki stworzonym przez rzemieślników z Podhala, związanych z góralską sztuką i rzemiosłem od lat. Oprócz pięknego wnętrza, gości oczaruje unikalny smak potraw przygotowanych przez jednego z najlepszych podhalańskich szefów kuchni – Sylwestra Lisa, który łączy góralskie tradycje oraz nowoczesne rozwiązania dostarczając wyjątkowych doznań smakowych.

Góralska Tradycja

ul. Krupówki 29, Zakopane

Tel. +48 18 200 03 74

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: