Lista spełnionych marzeń

Przyszli małżonkowie oczekują, że w dniu ich ślubu wszystko będzie perfekcyjne: idealny wygląd, dopasowane stroje, uśmiechy na twarzach gości i zabawa do białego rana. Od obrączek wymagają jeszcze więcej – w końcu to one będą wiecznym symbolem ich miłości.

FOT. MAT. PRASOWE JUBILER GABRYEL

Naprzeciw wymaganiom narzeczonych wychodzi katowicka pracownia Jubiler Gabryel, która oferuje nie tylko indywidualne podejście do każdego projektu, ale również najwyższą jakość wykonania. Jerzy Gabryel w swojej ofercie proponuje nie tylko wykonywanie biżuterii na zamówienie, ale również gotowe projekty, które przypadną do gustu zarówno miłośnikom klasyki, jak i osobom szukającym oryginalnych rozwiązań – przykładem może być szeroki wybór obrączek tytanowych oraz łączących tytan ze złotem lub srebrem.

 

Spełnieniem marzeń może również być piękny i niespotykany pierścionek zaręczynowy, zaprojektowany specjalnie dla wybranki swojego serca… Wystarczy tylko puścić wodze wyobraźni, aby z pomocą profesjonalnego złotnika stworzyć klejnot dedykowany tylko jednej osobie!

FOT. MA.T PRASOWE JUBILER GABRYEL

Dzięki sprawnie działającemu sklepowi internetowemu można nie tylko zapoznać się z ofertą biżuterii ślubnej, ale również z drobiazgami doskonałymi jako prezent dla bliskiej osoby  – łańcuszki i wisiorki odpowiadają najnowszym trendom, a jednocześnie są wykonane z najwyższą starannością, dlatego spodobają się zarówno młodym, dynamicznym kobietom, jak i ceniącym sobie trwałość oraz szlachetność materiałów. Miłośnicy grupowych zakupów (a zarazem mądrego oszczędzania) znajdą tutaj również wachlarz produktów w konkurencyjnych cenach – bez wpływu na jakość wykonania.

FOT. MAT. PRASOWE JUBILER GABRYEL

Jubiler Gabryel od ponad 35 lat zachwyca swoich klientów starannością wykonania, troską o jakość materiałów oraz indywidualnym podejściem do każdego zamówienia – niech piękne obrączki będą zaledwie początkiem związku z pracownią jubilerską, której zależy przede wszystkim na spełnianiu marzeń innych…

 

www.gabryel.com.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: