KWIATY NOCY – złota kolekcja od W. KRUK

Kwiaty Nocy to jedna z najbardziej charakterystycznych i uwielbianych przez Polki kolekcji marki W.KRUK. Premierę ma jej kolejna, złota odsłona. Kwiaty orchidei i prymulki skąpane w żółtym złocie urzekają paletą letnich barw i nastrajają pozytywną energią.

Każdy Kwiat Nocy kryje historię. Niczym tatuaż, który zdobi ciało i zostaje na zawsze. Kolekcja Kwiaty Nocy została zainspirowana najpiękniejszymi florystycznymi tatuażami, aby niezwykła kwiatowa opowieść mogła być z Tobą każdego dnia. Kolejna odsłona niezwykłej kolekcji W.KRUK to biżuteria ręcznie malowana emalią, wykonana z żółtego złota, pokryta różnobarwnymi kamieniami szlachetnymi.

Prymulka to drobna, urocza roślina, której kwiatostany mogą występować w wielu kolorach. Symbolizuje tajemnicę, nieśmiałość, skrywane emocje. W kolekcji W.KRUK kwiaty ozdobione zostały ametystami, topazami i cytrynami. Biała orchidea reprezentuje piękno, miłość, pokorę, niewinność oraz elegancję. To kwiat, który już w czasach starożytnych cieszył się dużym uznaniem. Pierścionek, naszyjnik i kolczyki pokryte są rodolitami i różowymi szafirami. Kolekcja Kwiaty Nocy prezentuje niepowtarzalny urok kolorowych kwiatów w eleganckim wydaniu. Malowana emalią biżuteria to wyjątkowe wzornictwo nawiązujące do najnowszych trendów.

 

 

Odkryj kolekcję Kwiaty Nocy w salonach oraz na wkruk.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: