Kolekcja ślubna „Dziś i na zawsze”

Obrączki ślubne symbolizują związek zawarty na całe życie, dlatego warto zadbać, by były niepowtarzalne i wykonane z najlepszych materiałów. Najwyższą jakość i niebanalne wzornictwo prezentuje nasza najnowsza kolekcja ślubna IMPRES.ART.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów, którzy poszukują czegoś innego niż tradycyjne wzory dostępne w salonach jubilerskich, stworzyliśmy kolekcję złożoną z 12 kompletów niecodziennych obrączek „Dziś i na zawsze”. Ich formy, od geometrycznie minimalistycznych po przestrzenne, dają Młodej Parze poczucie wyjątkowości oraz unikalności.

Fot. Mat. Prasowe IMPRES.ART
Fot. Mat. Prasowe Impres.Art

Fot. Mat. Prasowe Impres.Art

Na zamówienie klienta każdy z wzorów wykonujemy w trzech kolorach złota. Złoto żółte (najczęściej stosowane) to stop złota z dodatkiem srebra, złoto czerwone ma w swoim składzie miedź, natomiast złoto białe w naszych wyrobach połączone jest z palladem.

W przeciwieństwie do innych producentów nie stosujemy niklu, który może powodować szereg reakcji alergicznych. Wykonujemy obrączki ze złota 14-karatowego (próby 585) oraz  8-karatowego (próby 333) w każdym kolorze. Karat jest wartością mierzoną według międzynarodowych standardów i określa czystość złota. Jeden karat to 1/24 zawartości wagowej złota w stopie. Oznacza to, że złoto 24-karatowe to złoto czyste (99,99%),                 14-karatowe ma 58,5% czystości, 8- karatowe 33,3%.

Fot. Mat. Prasowe Impres.Art

Fot. Mat. Prasowe Impres.Art

Konkurencyjnym surowcem dla białego złota jest pallad nazywany często „tanim złotem”. To metal szlachetny z grupy platynowców, którego kolor i właściwości chemiczne bliższe są platynie niż złotu. Palladowe obrączki mają srebrną barwę o stalowym połysku. Ceny palladowych obrączek są niższe niż takich samych wykonanych w złocie. Oferujemy próby 850 (85% palladu w stopie) lub 500 (50%).

Ceny obrączek są zależne od ich wagi, na którą wpływa model oraz indywidualne rozmiary. Dlatego tak istotne jest prawidłowe ich dobranie przez przyszłych małżonków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją obrączek w wybranych salonach jubilerskich lub w naszej pracowni w Krakowie. Pełna oferta jest dostępna na stronie www.impresart.pl.

 Anna Hałatek

IMPRES.ART

Więcej w najnowszym wydaniu „Magazynu Wesele” nr 3 (31) 2013

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: