Kochaj na zawsze

Takie przesłanie kierują do świata połyskujące na palcach zakochanych obrączki. Stanowią nierozerwalną pieczęć, most między dwojgiem ludzi, którzy przemierzyli wiele dróg, aby w końcu połączyć się na zawsze.

Wciąż szukacie obrączek, które będą pasować zarówno do kobiecej delikatności, jak i do męskiego zdecydowania? Kolekcja YES – Forever, stworzona przez Magdę Dąbrowską, to odpowiedź na wasze potrzeby.

FOT. MAT. PRASOWE YES

Obrączki, jak mogłoby się zdawać, to najprostsza forma tworzenia biżuterii. Nic bardziej mylnego. Z jednej strony mają być ponadczasowe, uniwersalne i klasyczne, z drugiej – powinny się wyróżniać i przyciągać wzrok. Wydaje się niemożliwe, prawda?

Kolekcja Forever łączy w sobie wszystkie najważniejsze wyznaczniki, którymi kierujemy się podczas wybierania

FOT. MAT. PRASOWE YES

obrączek ślubnych. Oprócz wymienionych wcześniej kategorii, muszą być przede wszystkim wygodne – dopasowane jak nasza druga skóra. Poza tym – mogą się przecież od siebie różnić, nie musimy nosić takich samych modeli. W końcu kobiety tak bardzo kochają biżuterię. Ważne jednak, aby obrączka ukochanego korespondowała z naszą, była drugą połówką tak w życiu, jak i na dłoni.

Zwyczaj noszenia obrączek to wielowiekowa historia, ponieważ już w starożytności na znak miłości wymieniano się pierścieniami, których kształt nawiązuje do nieskończoności – okrąg nie ma ani początku ani końca. Ten prosty gest to najbardziej wymowny znak uczucia łączącego dwoje zakochanych ludzi. To każdorazowe „kocham Cię” wymawiane w każdym momencie wspólnego życia, to obietnica: „i że Cię nie opuszczę aż do śmierci”.

FOT. MAT. PRASOWE YES

FOT. MAT. PRASOWE YES

www.YES.pl

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: