Kameralnie i niebanalnie. Zapraszamy do Hotelu Warszawianka

Coraz więcej par decyduje się na organizację przyjęcia weselnego w formie uroczystego obiadu czy kolacji, na które zapraszana jest jedynie najbliższa rodzina i wąskie grono przyjaciół. Mniejsze uroczystości tworzą niewątpliwie bardziej radosną, rodzinną i szczerą atmosferę.

Sala dla gości

Wybierajmy takie pomieszczenia, by w miarę potrzeby można było, bez większego kłopotu, przearanżować ich wnętrza. W zbyt obszerniej sali można stworzyć strefę chilloutu z wygodnymi meblami. Taki zabieg pozwoli nam optycznie zmniejszyć przestrzeń, jednocześnie tworząc miejsce do spokojnej pogawędki i odpoczynku. Planując mniejsze przyjęcie można też, w ramach dostępnego budżetu, pozwolić sobie na większą swobodę przy planowaniu tego najważniejszego dnia w życiu. Mniejsza liczba zaproszonych Gości pozwala też na organizację dodatkowych, niebanalnych atrakcji, które wszystkich zaskoczą i pozostawią w pamięci niezatarte wspomnienia. Finansowo dostępne może stać się na przykład wynajęcie, zamiast klasycznej limuzyny, helikoptera, który dowiezie Narzeczonych na zaślubiny.

Romantyczne zaślubiny

Przykładem idealnego miejsca na urządzenie eleganckich zaślubin i uroczystego przyjęcia dla najbliższych jest Pałac Zegrzyński zlokalizowany w Zegrzu pod Warszawą. Otaczający go zabytkowy park sprzyja organizacji romantycznych zaślubin w plenerze. Piękne wnętrza, przytulne pokoje, w których można zakwaterować zaproszonych Gości, wyśmienita kuchnia oraz widok na Zalew Zegrzyński sprawią, że dzień ślubu będzie dla Nowożeńców niezapomniany.

FOT. MATERIAŁY PRASOWE FIRMY HOTEL WARSZAWIANKA I PAŁAC ZEGRZYŃSKI

FOT. MATERIAŁY PRASOWE FIRMY HOTEL WARSZAWIANKA I PAŁAC ZEGRZYŃSKI

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: