Jakim samochodem do ślubu?

Kiedy już wymienicie się obrączkami, a goście złożą Wam najlepsze życzenia na Nową Drogę Życia, po raz pierwszy – jako mąż i żona – usiądziecie na siedzeniach wybranego specjalnie na ten dzień samochodu.  Choć może nie zdawaliście sobie wcześniej z tego sprawy, to bardzo ważne, jak dosłownie rozpoczniecie wspólną podróż – elegancko, sentymentalnie, a może nowocześnie?

Luksusowym samochodem do ślubu

Luksusowe samochody to przede wszystkim wystawność, dlatego rewelacyjnie sprawdzą się jako środek transportu dla par, które organizują wesele romantyczne lub glamour. Główną zaletą tych aut jest komfort podróżowania. Nowoczesne samochody to trafny wybór, jeśli Panna Młoda zdecydowała się na rozłożystą suknię typu princeska. Nie będzie musiała się bowiem martwić o to, że materiał się zemnie lub – co gorsza – pobrudzi od drzwi, którymi niechcący przytrzaśnie kreację. Luksusowe samochody, tak jak limuzyny czy samochody retro można wypożyczyć, jednak rozejrzyjcie się wokół siebie – być może ktoś ze znanych Wam osób jeździ pięknym markowym BMW, Mercedesem, Jaguarem lub Lexusem.

FOT. PINTEREST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOT. PINTEREST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elegancka limuzyna

Limuzyna to bez dwóch zdań najbardziej elegancki samochód, jakim Para Młoda może przemieszać się w dniu ślubu. Czyż nie kojarzy się Wam ona z iście hollywoodzkim klimatem? Która kobieta nie chciałaby poczuć się jak Jenifer Lopez, która prosto z limuzyny wchodzi na czerwony dywan w blasku fleszy? Większość wypożyczalni samochodowych oferuje również wynajęcie osobistego szofera, który w odpowiednio dobranym stroju będzie na każde zawołanie Młodej Pary. Limuzyna to najlepsze uzupełnienie wesel bogatych, gustownych i niezwykle stylowych.

Samochód retro nigdy nie wyj(e)dzie z mody

Zabytkowe samochody to coś, co niewątpliwie cieszy nasze oko. Ich wybór jest podkreśleniem wyjątkowości dnia zaślubin – w końcu na co dzień już nie spotykamy na drogach tak wspaniałych modeli aut. Przed jego wynajęciem należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że wiele produkcji z lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłego wieku cechują niewielkie wymiary. Z kolei samochody z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych mają przeważnie bardzo surowe wnętrza. Samochód retro będzie zatem strzałem w dziesiątkę, jeśli przyjęciu weselnemu towarzyszyć ma duch vintage, boho lub rustykalizm. Ponadczasowa klasyka zawsze wyj(e)dzie obronną ręką… A wy będziecie mieć wspaniałe wspomnienia i piękne zdjęcia!

 

FOT. PINTEREST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOT. PINTEREST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOT. PINTEREST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOT. PINTEREST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magdalena Augustyn

FOT. GŁÓWNE: PINTEREST

 

Podziel się ze znajomymi!


Zapisz się
do subskrypcji
Magazynu

Otrzymasz od nas
coś fajnego

Zapisz się
do subskrypcji
Newslettera

POLECAMY

PARTNERZY:

POLECAMY: